Požeminės linijos ‒ POLI vs Kolegos (98:80)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 gegužės 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Požeminės linijos ‒ POLI“ žengė į „Iššūkio“ taurės pusfinalį

2018 gegužės 02 d., Trečiadienis, 23:21 val., peržiūros: 802

Trečiadienį, gegužės 2 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, „Iššūkio“ taurės, ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Požeminės linijos – POLI” bei svečių „Kolegos“. Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau nuo pirmojo ketvirčio pabaigos pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas. Nors trečiojo kėlinio pabaigoje svečiams pavyko išlyginti rezultatą, bet tuomet visus taškus ant „i“ sudėliojo „Požeminės linijos – POLI“ sužaisdami gerą atkarpą.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Kėlinio pradžioje, savo sąlygas diktavo svečių ekipa, tačiau vėliau svečių ekipa persvėrė rezultatą, kuomet „Kolegos“ pradėjo gana dažnai klysti puolant varžovų krepšį. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:20. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau vėliau svečiai krito į duobę, o tuo pasinaudojo „Požeminės linijos – POLI“ ir netrukus susikūrė jau dviženklį pranašumą, kurį ir išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 43:33.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos vis dar keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau tuomet aikštelės šeimininkų puolimas sustojo, o „Kolegos“ pradėjo žaisti gerą atkarpą puolime ir netrukus jau išlygino rezultatą. Visgi, ketvirtį sėkmingiau užbaigė „Požeminės linijos – POLI“ ir atstatė poros atakų pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 67:62. Lemiamą ketvirtį 11:2 spurtu pradėjo aikštelės šeimininkai ir greitai susigrąžino dviženklį pranašumą. Vėliau svečiai dar bandė kibti į kovą dėl pergalės, bet tuomet „POLI“ pelnė dar 12-ą taškų be atsako ir padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 98:80.

Tomas Šiaulys („Požeminės linijos – POLI“):
“Varžybos du kėlinius buvo gana apylygios. Trečiajame kėlinyje gal truputį atsipalaidavom ir prisivijo mus, išlygino rezultatą varžovai. Teisėjai gal truputį sušvilpė ne taip, kaip reikėjo, bet ketvirtame kėlinyje viskas buvo gerai“.

„Požeminės linijos ‒ Poli“ įveikė „Šešių sūrių“ ekipa ir žengia į „Iššūkio“ taurės finalą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:53 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ paliko „Alaina“ be pergalių (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:51 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ lengvai įveikė „1944“ (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:06 val.),,Požeminės linijos ‒ POLI“ lengvai įveikė ,,Šešių sūrių“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ tik paskutinėmis sekundėmis palaužė „Ariogalos“ krepšininkus (2018 balandžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)„Old S/M“ neturėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Kolegų“ pergalė ir bilietas į ketvirtfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:39 val.)Pavasario „Sportturas“ Iššūkio taurės čempionais tapo „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Kolegos“ be vargo įveikė „Modestą“ (93:49) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:14 val.)