Šešių sūrių vs Old S/M (66:73)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 27 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes persvarą laikiusi „Old S/M” komanda šventė pergalę prieš „Šešių sūrių“

2018 kovo 27 d., Antradienis, 23:00 val., peržiūros: 844

Kovo 27 dieną, 20:30 val., Kauno Kolegijos sporto salėje susitiko „Pavasario „Sportturas“ taurė 2018“ komandos „Šešių sūrių“ (šeimininkai) „Old S/M” (svečiai). Lengvose rungtynėse svečiai visas rungtynes laikė pranašumą ir nesunkiai šventė pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 66:73 (15:20, 10:22, 19:18, 22:13).

Pirmasis kėlinys buvo daugmaž apylygis. Komandos buvo kupinos energijos tiek gynyboje, tiek puolime, tačiau po pirmojo kėlinio priekyje buvo svečiai (15:20). Antrajame kėlinyje „Old S/M” įsibėgėjo ir savo agresyvia gynyba, bei greitomis atakomis susikrovė 17 taškų persvarą (25:42).

Antroje rungtynių pusėje šeimininkams pavyko sustabdyti uraganinį svečių žaidimą, tačiau sunkiai sekėsi mažinti pranašumą (44:60). Ketvirtajame kėlinyje vyresniesiems svečių žaidėjams pradėjo stigti jėgų ir šeimininkai pradėjo atrasti būdų kaip prisivyti priešininkus. Likus 3 minutėms jau trūko tik 6 taškų, tačiau vis tiek nepavyko sukurti stebuklo ir „Old S/M” šventė pergalę.

„Old S/M” komandos treneris M.Vaškūnas: „​Praeitais metais neblogai sužaidėme pavasario taurėje. Šiemet pavyko surinkti dugmaž „Old“​ komandą, tai pasižiūrėsim kas gausis. Norisi atbėgioti turnyro minutes taip, kaip ir jaunystėje, taip ir pagyvenę jau. Turim kelis ir jaunesnius, tad pažiūrėsim kas gausi.“

„Ariogala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Šešių sūrių“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:47 val.),,Požeminės linijos ‒ POLI“ lengvai įveikė ,,Šešių sūrių“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:26 val.) Randeris lygioje kovoje krito prieš Šešių sūrių komandą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 00:23 val.)„Old S/M“ neturėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)Patirtis prieš jaunystę ‒ „Old S/M“ lengvai susitvarkė su jaunųjų saboniukų pasipriešinimu (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)Paskutinių sekundžių dramoje ‒ minimali „Šešių sūrių“ ekipos pergalė prieš „Alainą“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Požeminės linijos ‒ Poli“ įveikė „Šešių sūrių“ ekipa ir žengia į „Iššūkio“ taurės finalą (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 22:53 val.) Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale triumfavo „VU KHF“ (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Old S/M“ įstrigo „Ariogalos“ gynybos gniaužtuose ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:54 val.)„Old S/M“ įveikė „ICE“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 23:19 val.)