Košmaras vs KK „Alfa būrys“ (68:79)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 balandžio 30 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Alfa būrys“ aštunfinalyje įveikė „Košmarą“

2018 balandžio 30 d., Pirmadienis, 22:23 val., peržiūros: 718

Balandžio 30 dieną „Varpo“ gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Košmaras“ priemė svečius KK „Alfa būrys“ komandą.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (3:3). Vėliau pamažu persvarą didino „Alfa būrys“, kuris septintą minutę turėjo aštuonių taškų persvarą (4:12). Paskutinę kėlinio minutę svečiųpranašumas sumažėjo iki keturių taškų (11:15). Ketvirčio pabaigoje du taiklūs „Alfa būrio“ metimai padidino persvarą iki aštuonių taškų (11:19).

Antro kėlinio pradžioje baudos metimą pataikė „Košmaras“, bet vėliau dešimt taškų be atsako pelnė „Alfa būrys“ (12:29). Kėlinio viduryje du šeimininkų tritaškiai pasiekė tikslą (18:29). Šeštą minutę svečiai padidino persvarą iki penkiolikos taškų (18:33). Netrukus spurtą pradėjo „Košmaras“, kurie laimėjo atkarpą rezultatu 12:2 (30:35). Kėlinio pabaigoje „Alfa būrys“ padidino persvarą iki devynių taškų (30:39).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis persvarą pavyko padidinti svečiams (33:47). Ketvirtą minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (35:49). Netrukus tritaškį pataikė „Košmaras“, o vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. „Alfa būrys“ neleido varžovams prisivyti ir sužaidus tris ketvirčius pirmavo rezultatu 46:57.

Ketvirto kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Košmaras“, o „Alfa būrys“ į tai atsakė septyniais taškais be atsako (48:64). Vėliau persvarą šiek tiek sumažino „Košmaras“, bet „Alfa būrys“ tik trumpam leido sumažinti varžovams iki vienženklio. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:79 „Alfa būrio“ naudai. „Alfa būrys“ pateko į Pavasario „Sportturo“ „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalį.

„Alfa būrio“ treneris J.Eibukas: „Tiesiog jie buvo šešiese, mes penkiese, bet mes daugiau jėgų pasilikome rungtynių pabaigai. Turėjome persvarą ir ją išlaikėme.“ Paklaustas, dėl gerai kritusių tritaškių, treneris atsakė: „Pasisekė. Čia arčiau tritaškis nei kitur, tai dametam :)“

KK „Alfa būrys“ iškovojo pirmąją „Sportturas“ taurės pergalę įveikdami „Lietuvos geležinkelius“ (87:92) (2018 balandžio 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)Pavasario „Sportturo“ taurėje antrą pergalę iškovojo „Košmaras“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)Permainingoje kovoje A.Sabonio KC 2000 II -„Beko“ įveikė „Košmaro“ ekipą (2018 balandžio 17 d., antradienis, 20:37 val.)Ypatingai atkaklioje kovoje „Skaitmeninė akis“ išplėšė pergalę iš „Košmaras“ rankų (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)Veiverių „Amberis“ sutriuškino KK „Alfa būrys“ (92:43) (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Resmila.lt“ po permainingos ir įtemptos kovos palaužė KK „Alfa būrio“ ekipą (2018 gegužės 06 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Košmaras“ užtikrintai pasiekė pergalę prieš svečius Alytaus „Vakarai“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)