Remza & Langvila vs Hidraulit (70:72)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 gegužės 01 d., Antradienis, 20:00 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Atkakliose ir emocingose ketvirtfinalio rungtynėse „Hidraulit“ palaužė „Remzą & Langvilą“

2018 gegužės 01 d., Antradienis, 22:27 val., peržiūros: 707

Gegužės 1 dieną T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Remza & Langvila“ priemė svečius „Hidraulit“ komandą.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, dažnai vieni kitų atakas stabdydavo pražangomis. Įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė tik vienas taškas (6:7). Vėliau trapią persvarą laikė „Hidraulit“, bet likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (14:14). Kėlinio pabaigoje „Remza & Langvila“ įgijo vieno taško persvarą (18:17).

Antro kėlinio pradžuioje komandos toliau aktyviai rinko pražangas. Visgi taiklūs svečių metimai ir nebloga gynyba leido penktą minutę įgyti septynių taškų persvarą (21:28). Septintą minutę „Remza & Langvila“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (26:29). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Hidraulit“ (26:35). Kėlinio pabaigoje „Hidraulit“ išsaugojo pranašumą (28:39).

Trečio kėlinio pradžioje du iš eilės dvitaškius pataikė „Remza & Langvila“ (32:39). Penktą minutę „Remza & Langvila“ sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (39:43). Septintą minutę skirtumas šoktelėjo iki devynių taškų (41:50). Kėlinio paskutines dvi minutes be klaidų gynėsi „Remza & Langvila“, o „Hidraulit“ pranašumas sumažėjo iki vieno taško (49:50).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (52:53). Vėliau komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Likus 14 sekundžių iki rungtynių pabaigos T.Vaitkūnas baudos metimu rezultatą išlygino (70:70). Visgi baigiantis rungtynių laikui M. Jonkaus mestas dvitaškis pasiekė tikslą ir pergalę rezultatu 70:72 laimėjo „Hidraulit“. „Hidraulit“ pateko į Mažosios taurės pusfinalį.

„Hidraulit“ komandos kapitonas T.Pilsudskis: „Pergalę lėmė komandinis žaidimas, nekreipimas dėmesio į kai kuriuos teisėjų sprendimus, nusiraminimas ir pasikartosiu, komandinis žaidimas.“ Paklaustas, kodėl varžovai pasivijo antroje rungtynių pusėje, komandos kapitonas atsakė: „Manau, pasimetė žaidėjai dėl tam tikrų teisėjų sprendimų.“

Po atkaklios ir kietos kovos pergalę pasiekė „Remza & Langvila“ (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:40 val.)Visas rungtynes dominavę „Laipsniai“ susitvarkė su „Remza & Langvila“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)Penkiese susirinkę „Kolegos“ neatsilaikė prieš ilgą „Hidraulit“ rotaciją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Hidraulit“ pusfinalyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:52 val.)Pavasario „Sportturo“ taurę „Kauno Rami“ pradėjo sunkia pergale prieš „Hidraulit“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Hidraulit“ sutriuškino vos du kartus per kėlinį iš žaidimo pataikiusią „Modestos“ komandą (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Ariogalai“ atiteko Pavasario „Mažosios“ taurės auksas (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė „1944“ (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)