Hidraulit vs Kolegos (61:48)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 15:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Penkiese susirinkę „Kolegos“ neatsilaikė prieš ilgą „Hidraulit“ rotaciją

2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 18:40 val., peržiūros: 686

Sekmadienį, balandžio 15-ąją dieną, A. Mitkaus pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ organizuojamos, Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, D pogrupio rungtynės, kuriose šeimininkai – „Hidraulit“ išbandė jėgas su svečių „Kolegos“ komanda.

Rungtynes prasidėjo nerezultatyviai, nors pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai (5:0), bet netrukus taškus rinkti pradėjo ir sveičiai (7:6). Antroje kėlinio pusėje komandų rezultatyvumas iššaugo. Šeimininkai po truputį vis didino savo persvarą ir po pirmojo kėlinio turėjo 7 taškų persvarą – 19:12. Antrąjį kėlinuką užtikrintai pradėję šeimininkai per keturias minutes spurtavo 7:0 ir atitrūko dviženkliu skirtumu – 26:15. Kėlinio viduryje svečiams pavyko stabilizuoti padėtį ir išlyginti žaidimą, nors patys antroje kėlinio pusėje pelnė vos 7 taškus, tačiau šešias minutes varžovams neleido įmesti nei vieno. Po dviejų kėlinių šeimininkai visdar buvo priekyje – 26:22.

Po ilgosios petraukos komandos vėl žaidė atkarpomis. Iš pradžių šeimininkai per šešias minutes spurtavo 9:0, bet po to jų puolimas užstrigo ir savo gerą atkarpą 8:0 laimėjo „Kolegos“ (35:30). Likusį kėlinio laiką komandos jau žaidė apylygiai, apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o po trijų kėlinių komandas skyrė 6 taškai – 40:34. Ketvirtasis kėlinukas buvo labai atkaklus, komandos žaidė rezultatyviai, o svečiai sumažino deficitą iki minimumo (42:41). „Kolegas“ į priekį paskus save tempęs A.Kalibatas antroje kėlinio pusėje buvo pristabdytas, o „Hidraulit“ pranašumas pradėjo augti (51:46). Svečiams nepavyko atkurti intrigos šiame susitikime ir rungtynese rezultatu 61:48 (19:12, 7:10, 14:12, 21:14) laimėjo „Hidraulit“.

Pavasario „Sportturo“ taurę „Kauno Rami“ pradėjo sunkia pergale prieš „Hidraulit“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Kolegos“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2018 balandžio 13 d., penktadienis, 23:25 val.)„Kolegos“ be vargo įveikė „Modestą“ (93:49) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:23 val.)Atkakliose ir emocingose ketvirtfinalio rungtynėse „Hidraulit“ palaužė „Remzą & Langvilą“ (2018 gegužės 01 d., antradienis, 22:27 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Kolegų“ pergalė ir bilietas į ketvirtfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Ariogalai“ atiteko Pavasario „Mažosios“ taurės auksas (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ žengė į „Iššūkio“ taurės pusfinalį (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Hidraulit“ pusfinalyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir pateko į finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Hidraulit“ sutriuškino vos du kartus per kėlinį iš žaidimo pataikiusią „Modestos“ komandą (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Hidraulit“ išplėšė sunkią pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:39 val.)