Kelių priežiūra vs Plastena (62:113)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 10 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą

2024 sausio 10 d., Trečiadienis, 21:33 val., peržiūros: 116

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko vietos "Kelių priežiūra" ir "Plastena".

Nuo pat pirmųjų minučių "Plastena" pradėjo įrodinėti savo pranašumą prieš varžovus. Jau pirmajame kėlinyje šeimininkai turėjo dviženklį deficitą. Svečiai kovos sulaukė tik antrajame kėlinyje, tačiau tai nesutrukdė išlaikyti saugų pranašumą prieš "Kelių priežiūros" ekipa. Rezultatas po dviejų kėlinių - 28:44

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė. "Plastena" toliau užtikrintai žingsniavo link dešimtos pergalės šiame sezone. Galutinis rezultatas – 62:113 (11:26, 17:18, 17:37, 17:32)

Laurynas Vilius

„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Remza“ įtikinamai susitvarkė su „Kelių priežiūros“ kolektyvu (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Remza & Irmco“ užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2024 sausio 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)Įmonių lygoje ‒ įspūdinga „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Plastena“ eliminavo „Festo“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Plastena“ pergalingai pradėjo naujuosius metus (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Plastena“ nesunkiai pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“. (2023 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)