YIT KAUSTA vs NAFTELF & NOWACO (68:65)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"YIT Kausta" palaužė "Naftelf & Nowaco"

2009 vasario 05 d., Ketvirtadienis, 23:22 val., peržiūros: 5313

Šiandien (02.05) YIT Kaustos sporto salėje susitiko "YIT Kausta" (šeimininkai) ir "Naftelf & Nowaco" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių komandos parodė jog be kovos nei viena nepasiduos. Per visas rungtynes vyko atkakli kova, tačiau šią įnirtirtingą kovą po dramatiško ketvirtojo kėlinio laimėjo "YIT Kausta" .

Nuo pat susitikimo pradžios abi ekipos stengėsi nepaleisti savo konkurentų toliau, po keletos minučių spurtavo "Naftelf & Nowaco" (7:0) tačiau i tai greit sureagavę "YIT Kausta" surenge 4 rezultatyvias atakas ir atkarpą laimėjo (5:0). Nė viena iš komandų nesugebėjo įgyti solidesnės persvaros ir rungtyniavo taškas į tašką. Po pirmojo kėlinio šeimininkai laimejo pirmąją atkarpą 2 taškais.

Antrojo ketvirčio pradžia vyko taškas į tašką, ir tik įpusėjus kėliniui šeimininkai sugebėjo aplenkti varžovus. (38:30). Keliais taikliais metimais svečiai dar sugebėjo sumažinti skirtumą iki 2 taškų, tačiau paskutinę minutę "YIT Kausta" po kelių taiklių metimų sugebėjo padidinti persvarą ir ilsėtis išėjo šeimininkams turint 7 taškų persvarą (42:35).

Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos nekeitė stiliaus – svečių ekipa sugebėjo šiek tiek sumažinti skirtumą, bet nežymiai. Kėlinio viduryje svečiai prisivijo savo priešininkus iki minimalios persvaros (46:45). Einant kėliniui į pabaigą "YIT Kausta" komandą parodė ką sugeba ir spurtavę persvarą padinio iki 8 taškų, tačiau svečiai geriau sužaide kėlinio galą, sumažino skirtumą iki 4 taškų ir kėlinys baigėsi rezultatu (54:50).

Ketvirtajame kėlinyje "Naftelf & Nowaco" komandą iš visų likusių jėgų bandė pavyti varžovus, tačiau "YIT Kausta" komanda žaidė solidžiai ir neleido svečiam pernelyg priartėti, tačiau šeiminikai irgi nenutolo. Einant rungtynėms i pabaigą "YIT Kausta" turejo 5 tašku persvarą. Likus minutei iki kėlinio pabaigos ptaikė 1 baudos metimą ir labai svarbų tritaškį, tačiau šeiminkams įmetus 2 taškus laiko liko kelios sekundes "Naftelf & Nowaco" dar metė 2 baudos metimus ir priartejo iki 3 taškų rungtynėms pasibaigus (68:65)

"YIT Kausta" ekipos treneris pakalbintas teigė jog tikejosi labai sunkios kovos, taip pat džiaugėsi jog jo komanda nepasimetė rungtynių pabaigoje.

"Naftelf & Nowaco" komandos treneris sake, kad jo komandai šiandien sunkiai sekėsi, nes nekrito tritaškiai, o tai pagrindinis jų ginklas.

Šeimininku gretose labiausiai išsiskyrė Arimantas Glebauskas įmetęs 17 taškų ir išpravokavęs net 8 pražangas, jam puikiai talkino Saulius Binevičius įmetęs 14 taškų ir atlikęs dvigubą dublį

Svečių ekipoje labiausiai išsiskyrė Eligijus Abromavičius įmetęs 17 taškų ir atlikęs dvigubą dublį, taip pat puikiai žaide Arnas Pakrosnis įmetęs 15 taškų.

"YIT Kausta" neatsilaikė prieš "Naftelf & Nowaco" (2009 vasario 17 d., antradienis, 23:57 val.)"Sanistal" neatsilaikė prieš "Naftelf & Nowaco" (2009 sausio 20 d., antradienis, 22:33 val.)"YIT Kausta" nugalėjo "Sanistal" (2009 vasario 13 d., penktadienis, 00:26 val.)"Kauno tiltai" sutriuškino "Naftelf - Nowaco" ekipą (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:10 val.)E-Start Club namuose įveikė Naftelf & Nowaco (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:52 val.)"KK Policija" turėjo pripažinti "Naftelf - Nowaco" pranšumą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:28 val.)Pirmąją pergalę sezone iškovojo "Naftelf & Nowaco" (2008 spalio 25 d., šeštadienis, 18:58 val.)"YIT Kausta" nesunkiai įveikė "Kautros" ekipą (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)"YIT Kausta" nesunkiai palaužė Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:41 val.)"YIT Kausta" įveikė "Bioprojekto" krepšininkus (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)