SANISTAL vs NAFTELF & NOWACO (48:72)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 20 d., Antradienis, 18:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Sanistal" neatsilaikė prieš "Naftelf & Nowaco"

2009 sausio 20 d., Antradienis, 22:33 val., peržiūros: 3660

Šiandien J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Sanistal" (šeimininkai) ir "Naftelf & Nowaco" (svečiai). Tik pirmame ketvirtyje apylygiai sužaidę šeimininkai per likusius kėlinukus nesugebėjo prilygti savo varžovams ir turėjo pripažinti jų pranašumą rezultatu 48:72.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių atkovotu atšokusiu kamuoliu , bet rezultatyvios atakos jiems nepavyko surengti. Šeimininkai jau pirmosios savo atakos metu sugebėjo atidaryti savo taškų sąskaitą. Pirmomis minutėmis "Naftelf & Nowaco" sunkiai sekėsi surasti laisvus kelius prie varžovų krepšio. Įpusėjus kėlinuko laikui svečiai jau buvo priekyje (6:11). Tačiau neilgai pavyko jiems išlaikyti turėtą persvarą.M.Kavaliausko pastangomis "Sanistal" ekipa ir vėl įgijo menką pranašumą. Sėkmingiau užbaigę paskutinias kėlinio minutes į priekį vėl įsiveržė svečių statusą turėję "Naftelf & Nowaco" ekipos žaidėjai 14:17.

Antrame ketvirtyje svečiai pradėjo didinti savo turėtą pranašumą ir tolti nuo varžovų. Jau kėlinuko viduryje jų persvara šoktelėjo iki 11 taškų. Tokį pranašumą jiems pavyko išlaikyti ir iki kėlinio pabaigos. Ekipos į ilgąją pertrauką išėjo rezultatui esant 25:36 (11:19).

Po pertraukos aikštėje pasikartojo antrojo kėlinio scenarijus. Puikiai atakuodami bei išlaikydami aukštą žaidimo tempą "Naftelf & Nowaco" netrukus jau turėjo 19 taškų persvarą. Kėliniui einat į pabaigą šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti deficitą , kuris po trijų kėlinių siekė 18 taškų 37:55 (12:19).

Paskutinį ketvirtį rezultatyviai pradėję svečiai įrodė , kad jie jau pranašumo iš savo rankų šiandien nebepaleis. Po laimėtos atkarpos jų pranašumas šoktelėjo net iki 24 taškų. Toliau šeimininkai savo padėtį bandė gelbėti tolimais metimais, tačiau dauguma jų skriejo pro šalį. Laimėjusi kovą po savo krepšiais "Naftelf & Nowaco" ekipa sukurdavo greitas atakas ir tuo kompensavo praleistus tolimus metimus. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 48:72

"YIT Kausta" neatsilaikė prieš "Naftelf & Nowaco" (2009 vasario 17 d., antradienis, 23:57 val.)"YIT Kausta" palaužė "Naftelf & Nowaco" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)"Kauno tiltai" sutriuškino "Naftelf - Nowaco" ekipą (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:10 val.)E-Start Club namuose įveikė Naftelf & Nowaco (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:52 val.)Pirmąją pergalę sezone iškovojo "Naftelf & Nowaco" (2008 spalio 25 d., šeštadienis, 18:58 val.)"KK Policija" turėjo pripažinti "Naftelf - Nowaco" pranšumą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:28 val.)"Sanistal" pasiekė lengvą pergalę (2009 sausio 13 d., antradienis, 22:46 val.)Ganėtinai lengva „Naftelf & Nowaco“ ekipos pergalė (2009 kovo 10 d., antradienis, 21:02 val.)"Sanistal" iškovojo pirmąją pergalę (2008 spalio 21 d., antradienis, 20:29 val.)Tik po aršios kovos "Sanistal" palaužė "Olympic Casino" (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 21:00 val.)