E-START CLUB vs NAFTELF & NOWACO (71:59)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

E-Start Club namuose įveikė Naftelf & Nowaco

2008 lapkričio 23 d., Sekmadienis, 20:52 val., peržiūros: 5614

Šiandien (11.23), "Kauno energijos" salėje „ĮMONIU“ lygos rungtynėse susitiko „E-Start Club“ ir „Naftelf & Nowaco“ komandos. Po dramatiškos ir gana įtemptos dvikovos, rezultatu 71:59 pergale šventė šeimininkai „ E-Start Club “.

Pirmame kėlinyje ne vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Nuo pat pradžiu „E-Start Club“ komanda įsiveržė i prieki, bet didesnio tašku pranašumo jiems taip ir nepavyko susikrauti.Ypač pirmame kėlinyje išsiskyrė „E-Start Club“ žaidėjas G.Ratautas, kuris vien per ši kelini pelne 8 taškus bei atkovojo 7 kamuolius. Taigi pirmas kėlinys baigėsi taikiai 14:14.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje truputi pasikeitė. šeimininkų komandos metimai vis lengviau pasiekdavo tikslą ir taip didino savo pranašumą, o gerai gindamiesi neleido varžovams priartėti. Šiame kėlinyje sėkmingiau žaidė ir kitas „
E-Start Club“aukštaūgis V.Šleivys, o „Naftelf & Nowaco“ ekipa niekaip negalėjo sustyguoti savo žaidimo. Pasibaigus 2-ajam kėliniui užfiksuotas rezultatas 37:26, šeimininkų komandos nauda.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nei kiek nesikeitė R.Makutėnas dar bandė pabudinti savo komanda, bet vienas žaidėjui ta sunku padaryti.
Taigi rungtynės baigėsi rezultatu 71:59 šeimininkų komandos naudai.

Pakalbintas nugalėtojų treneris sakė kad jo vadovaujama komanda sužaidė geras rungtynes,žaidė gera komandinį žaidimą,taip pat pabrėžė kad rungtynėse buvo geras teisėjavimas.

Svečių komandos treneris pralaimėjimo priežastį įvardijo trumpa atsarginių žaidėjų suoleli ir maža snaiperiu indeli komandoje šiuose rungtynėse,bet teigė kad rungtynės buvo geros,tai pat nepamiršo pasakyti jog teisėjavimas taip pat buvo geras.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodė Giedrius Ratautas, pelnęs 31 taškus,atkovojęs 14 kamuolių,bei atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 45 naudingumo balus. Jam gerai talkino Vaidas Šleivys, pelnęs 16 tašku.

Pralaimėtojų ekipoje sėkmingiausiai žaide Ramūnas Makutėnas, pelnęs 13 tašku. Gerai jam talkino Vytautas Peseckas ir Arnas Pakrosnis, kurie abu pelnė po 12 tašku.

"Sanistal" neatsilaikė prieš "Naftelf & Nowaco" (2009 sausio 20 d., antradienis, 22:33 val.)"YIT Kausta" neatsilaikė prieš "Naftelf & Nowaco" (2009 vasario 17 d., antradienis, 23:57 val.)"YIT Kausta" palaužė "Naftelf & Nowaco" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„E-Start club“ pergalė namų aikštelėje (2009 sausio 25 d., sekmadienis, 22:04 val.)Pirmąją pergalę sezone iškovojo "Naftelf & Nowaco" (2008 spalio 25 d., šeštadienis, 18:58 val.)„E-Start Club“ pralaimėjo prieš „Agava & ASS“ (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 21:01 val.)Lengva "E-Start Club" pergalė (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)Ganėtinai lengva „Naftelf & Nowaco“ ekipos pergalė (2009 kovo 10 d., antradienis, 21:02 val.)Triuškinanti "Naftelf & Nowaco" pergalė prieš "Sanistal" (2009 vasario 24 d., antradienis, 21:54 val.)„E-Start club“ palaužė „Bioprojektą“ (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:23 val.)