YIT KAUSTA vs SANISTAL (54:37)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 12 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"YIT Kausta" nugalėjo "Sanistal"

2009 vasario 13 d., Penktadienis, 00:26 val., peržiūros: 3777

Šiandien (02 – 12), "Kaustos" sporto salėje buvo sužaistos "Įmonių" lygos "D" pogrupio varžybos. Jose susitiko "YIT Kausta" (šeimininkai) ir "Sanistal" (svečiai) ekipos. Dvikova buvo itin nerezultatyvi, buvo galima net pagalvoti, jog krepšiai abiem komandoms buvo užkeikti. Vis tik, aikštės šeimininkai sėkmingai sužaidė antrąją rungtynių pusę ir iškovojo pergalę rezultatu 54:37.
Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkams pralaimėjus pirmąjį ginčo kamuolį bei pirmieji taškus suskubo pelnyti "Sanistal" ekipos krepšininkai. Verta pabrėžti, jog praėjus šešioms pirmojo kėlinio minutėms, rezulatas buvo 4 : 2. Per likusią kėlinuko dalį šeimininkai spurtavo ir susikūrė jau apčiuopiamą pranašumą (16 : 7).
Antrojo kėlinio metu ir toliau tęsėsi nelabai gražus žaidimas. Komandos susikurdavo nemažai progų atakoms, bet metimai dažniausia skriedavo pro šalį ir net po keleto bandymų pakartoti metimą taškai nebūdavo pelnomi. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką nepasikeitė, svečiai vis dar atsilikinėjo devyniais taškais.
Po ilgosios pertraukos "YIT Kaustos" krepšininkai puikiai gynėsi, tačiau labai sunkiai rinkosi taškus. Tą patį darė ir varžovai. Rezultatas po trijų kėlinukų kuo puikiausiai atspindėjo šias rungtynes, Šeimininkai pirmavo rezultatu 33 :25.
Rungtynių pabaigoje, šeimininkų ekipa tiesiog nubudo iš letargo miego, kas nepasakytina apie varžovus. "YIT Kaustos" krepšininkai per kėlinuką pelnė 21 tašką ir padidino persvarą iki 17 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 54 : 37.
Naudingiausias "YIT Kaustos" komandoje buvo. T.Klimavičius,pelnęs 22 taškus. Tarp varžovų pastebimiausias buvo M.Rimašauskas, surinkęs net 22 efektyvumo koeficiento balus.

Po rungtynių šeimininkų komandos treneris sakė, jog rungtynios buvo labai tingios bei negražios. Jo komandai žaisti sekėsi tik vidutiniškai, o jų pergalę lėmė labai prastas varžovų pataikymo procentas. Tuo tarpu varžovų komanda pakalbinta sutartinai kartojo – juoda diena, juodai juoda diena.

"YIT Kausta" palaužė "Naftelf & Nowaco" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)"YIT Kausta" neatsilaikė prieš "Naftelf & Nowaco" (2009 vasario 17 d., antradienis, 23:57 val.)"Kauno švara - KRG" nesunkiai įveikė "Sanistal" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 19:19 val.)"YIT Kausta" nesunkiai įveikė "Kautros" ekipą (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)"KK Policija" įveikė "Sanistal" ekipą (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 23:24 val.)Kauno "Švara" po atkaklios kovos įveikė "Sanistal" (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 00:56 val.)"YIT Kausta" įveikė "Bioprojekto" krepšininkus (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)"YIT Kausta" iškovojo svarbią pergalę (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Triuškinanti "Naftelf & Nowaco" pergalė prieš "Sanistal" (2009 vasario 24 d., antradienis, 21:54 val.)"YIT Kausta" nesunkiai palaužė Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:41 val.)