VU Kauno fakultetas vs Arko (69:94)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Iš didelio minuso išlipę „Arko“ ‒ sutriuškino „VU Kauno fakultetas“ jaunimą

2023 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 285

Trečiadienį, gruodžio 13 dieną, Kauno TMC sporto salėje įvyko „II“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „VU Kauno fakultetas“ bei svečių „Arko“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie dvi atakas paeiliui sėkmingai užpuolė, o tuomet sekė tyli atkarpa abiejų ekipų atžvilgiu. Po kurio laiko „Arko“ ekipai pavyko trumpam persverti rezultatą savo naudai, tačiau tada įspūdingą atkarpą sužaidė „VU Kauno fakulteto“ vyrukai, kurie pelnė 18-ą taškų be atsako ir įsipatogino šiose rungtynėse. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 31:14. Antrojo ketvirčio metu „Arko“ pagaliau pradėjo žaisti savo žaidimą ir atgaivino savo puolimą. Jie mažais žingsneliais mažino savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 53:42.

Trečiojo ketvirčio metu „VU Kauno fakultetas“ krito į didžiulę duobę ir atrodė itin prastai tiek puolime, tiek gynyboje. Sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio, skirtumo tarp komandų nebeliko – rezultatas tapo lygus. Per likusį kėlinio laiką „Arko“ nemažino apsukų ir perimė rungtynių kontrolę į savas rankas. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 61:69. Lemiamo ketvirčio metu šeimininkai kiek aplygino rungtynes, tad skirtumas tarp komandų per daug nekito. Visgi, tai buvo jiems nenaudinga, kadangi skirtumas tarp komandų jau tapo dviženklis. Per likusį rungtynių laiką „Arko“ jau nebesuteikė jokių vilčių savo varžovams dar pakovoti dėl pergalės, tad svečių komanda iškovojo charakteringą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 69:94.

12 rezult. perd.

„Žalgiris“ turėjo pripažinti „VU Kauno fakulteto“ pranašumą (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Mens Square Barbers“ po permainingos kovos įveikė „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:19 val.)Paskutinėmis minutėmis pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“. (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:40 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:08 val.)Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:36 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Arko“ suklupo prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)„VU Kauno fakultetas“ palaužė „Clutch“ pasipriešinimą (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 20:23 val.)„VU Kauno fakultetas“ nelengvai palaužė „Teltoniką“ (2024 vasario 12 d., pirmadienis, 21:16 val.)2 lygoje ‒ „UNO“ išplėšė pergalę prieš „VU Kauno fakultetą“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:01 val.)