VU Kauno fakultetas vs Lankstukas (69:73)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 16 d., Antradienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“

2024 sausio 16 d., Antradienis, 23:08 val., peržiūros: 180

Antradieni, sausio 16 diena, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko II lygos, F pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „VU Kauno fakultetas“ bei svečių – „Lankstukas“

Pirmojoje rungtynių pusėje, komandos žaidė apylygiai. Tiek „VU Kauno fakultetas“ , tiek „Lankstukas“ gerai realizavo taškus iš žaidimo, to pasakoje, skirtumas tarp komandų išliko minimalus- 36:35

Antrojoje rungtynių pusėje, kova tesėsi, nei viena komanda nenorėjo pralaimėti, todėl 40 minučių neužteko, komandos kėlėsi į pratęsimą. Pratęsime, geriau sekėsi svečiams. Kieta kovą po krepšiu laimėję „Lankstukas“ šventė sunkią pergalę rezultatu: 69:73 (19:12, 17:23, 8:17, 20:12, 5:9).

8 išpr. praž.

„Lankstukas“ po pratęsimo susitvarkė su „Clutch“ ekipa (2024 sausio 23 d., antradienis, 20:37 val.)KM „Žalgiris“-2 po pratęsimo įveikė VU Kauno fakulteto komandą (2023 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 10:30 val.)„Žalgiris“ turėjo pripažinti „VU Kauno fakulteto“ pranašumą (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 21:28 val.)„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą (2024 sausio 07 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Mens Square Barbers“ po permainingos kovos įveikė „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:19 val.)2 lygoje ‒ „UNO“ išplėšė pergalę prieš „VU Kauno fakultetą“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Lankstukas“ turėjo pripažinti „Limobus“ pranašumą (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)Paskutinėmis minutėmis pergalę iškovojo „VU Kauno fakultetas“. (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:40 val.)„Klausučių alaus darykla“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „VU Kauno fakulteto“ krepšininkais (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)