ICE vs VU Kauno fakultetas (71:69)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 sausio 07 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„ICE“ silpnai pradėjo rungtynes, tačiau rungtynių pabaigoje palaužė „VU Kauno fakultetas“ ekipą

2024 sausio 07 d., Sekmadienis, 20:23 val., peržiūros: 231

Sausio 7 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos rungtynės tarp „ICE“ (2-6) ir „VU Kauno fakultetas“ (2-6) ekipų.

Rungtynės prasidėjo „VU Kauno fakultetas“ ekipos spurtu 0:10. Nors „ICE“ iškart kirpo skirtumą iki šešių, bet visi šeimininkų vienuolika pramestų tolimų metimų leido svečiams išlaikyti dviženklę persvarą ir po pirmo kėlinio būti priekyje 10:21.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „ICE“ ekipa, kuri pasinaudojusi užstrigusiu svečių puolimu artėjo iki 32:35.

Trečiajame kėlinuke po P. Dembinsko tritaškio „ICE“ pirmą kartą rungtynėse išsiveržė į priekį 39:37. Vėliau „VU Kauno fakultetas“ atstatė savo pranašumą ir buvo priekyje keturiais taškais, tačiau dėka kėlinio pabaigoje surengto nedidelio spurto šeimininkai pirmavo 54:51.

Lemiamame kėlinuke vedini M. Našlėno svečiai bandė perimti iniciatyvą, tačiau K.Šion ir P. Dembinsko pastangų dėka „ICE“ atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 71:69 (10:21, 22:14, 22:16, 17:18).

8 taškai

Tik rungtynių pabaigoje „VU Kauno fakultetas“ palaužė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:36 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:08 val.)„Klausučių alaus darykla“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „VU Kauno fakulteto“ krepšininkais (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Žalgiris“ turėjo pripažinti „VU Kauno fakulteto“ pranašumą (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 21:28 val.)Antroje rungtynių pusėje užstrigę „VU Kauno fakultetas“ krepšininkai nusileido „Romegas“ ekipai (2024 kovo 18 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Mens Square Barbers“ po permainingos kovos įveikė „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:19 val.)KM „Žalgiris“-2 po pratęsimo įveikė VU Kauno fakulteto komandą (2023 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 10:30 val.)„ICE“ pirmosiose rungtynėse susikrovė solidų pranašumą prieš BC „Rhino“ (2024 kovo 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ICE“ (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:55 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Clutch“ krepšininkais (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:20 val.)