Klausučių alaus darykla vs Arko (82:75)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Arko“ suklupo prieš „Klausučių alaus darykla“

2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 21:50 val., peržiūros: 222

Sekmadienį, gruodžio 10 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko 2 lygos susitikimas tarp „Klausučių alaus darykla“ ir „Arko“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Arko“ nesusikurdavo gerų progų ir sunkiai rinko taškus, tai leido „Klausučių alaus daryklai" po pirmo kėlinio turėti pranašumą – 15:10.

Antrajame kėlinyje „Klausučių alaus darykla“ nesiruošė sustoti ir toliau sėkmingai rinko taškus, „Arko“ beliko vytis varžovus. M. Sadausko tempiama „Arko“ po dviejų kėlinių atsilikinėjo rezultatu 37:32.

Antroje pusėje K. Vinkšnaičio vedami „Klausučių alaus darykla“ nemažino tempo ir „Arko“ vis vydavosi savo priešininkus. Po trijų kėlinių rezultatu 64:49 pirmavo „Klausučių alaus darykla“.

Paskutiniame kėlinyje „Klausučių alaus darykla“ bandė išlaikyti dviženklį pranašumą, o „Arko“ M. Sadausko vedami bandė greitai vytis varžovus. Vis gi, „Klausučių alaus darykla“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir laimėjo rezultatu 82:75 (15:10, 22:22, 27:17, 18:26).

Emocingoje kovoje pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 22:31 val.)„Kauno Rami“ po atkaklios kovos susitvarkė su „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:57 val.)Visas rungtynes pirmavę „Pikenpokas“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:39 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ palaužė varžovus. (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 23:10 val.)MB „TR Project“ išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau po pratęsimo palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Kautech-2“ ir antrą kartą įveikė puolime strigusią „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:03 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:18 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Klausučių alaus daryklai“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Klausučių alaus darykla“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:57 val.)