UB Solar vs Festo (83:94)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 23 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lygioje kovoje „FESTO“ iškovojo pergalę

2023 spalio 23 d., Pirmadienis, 22:50 val., peržiūros: 299

Spalio 23 dieną, Pirmadienį, Kauno kolegijos Mažojoje salėje susitiko namų komanda UB SOLAR ir svečių komanda FESTO.

Pirmosios kėlinio minutės buvo gan ramios, nerezultatyvios. Tik vieninteliai UB SOLAR baudų metimai buvo pelnyti. Visgi, įpusėjus kėliniui FESTO komanda įaudrino žaidimą išsiveržusi į priekį. Netrukus į tokį priešininkų žaidimą atsakė UB SOLAR žaidėjas Nr. 23 B.Ilevičius, taikliais tritaškiais išvedęs komandą į priekį. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 21:16

Antrojo kėlinio metu rezultatas trumpam išsilygino. Jaunasis UB SOLAR žaidėjas Nr. 4 M.Uselis šią lygybę greit panaikino. FESTO taip lengvai nepasidavė ir be perstojo lipo savo varžovams ant kulnų išlygindami rezultatą. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 44:42

Trečiojo kėlinio metu įtampa tarp komandų tik augo. Šio kėlinio metu 5 asmenines pražangas surinkęs UB SOLAR komandos žaidėjas Nr. 9 A.Gilius turėjo palikti aikštę ir grįžti ant žaidėjų suolelio. Tiksint lemiamojo kėlinio minutėm įtampa dar labiau ėmė augti. Komandas žaidimo eigoje skyrė vos vienas taškas ar net lygiosios. Likus 3 kėlinio minutėms FESTO ėmė veržtis į priekį ir šią poziciją išlaikė iki rungtynių pabaigos. Rungtynes laimėjo FESTO rezultatu 83:94 (21:16, 23:26, 16:21, 23:31)

17 taškų

„Festo“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:02 val.)Ketvirtame kėlinyje varžovus įveikus „Plastena“ iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje prieš „Festo“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:33 val.)Dar nelaimėjusių ekipų dvikovoje nesunki „UB Solar“ pergalė prieš „Tetas“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 17:13 val.)Mažosios Imonių lygos pusfinalyje ‒ „Scandagra“ pergalė (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 19:32 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Vilmista“ pergalė prieš „UB Solar“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:18 val.)Keturiese likę „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Festo“ pergalę (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:31 val.)„Donelaičio“ sutriuškino „UB Solar“ 57 taškų skirtumu. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:08 val.)Triuškinama Plastenos pergalė (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 00:15 val.)Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Plastena“ eliminavo „Festo“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:14 val.)