Festo vs Plastena (70:80)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 balandžio 02 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Ketvirtame kėlinyje varžovus įveikus „Plastena“ iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje prieš „Festo“

2024 balandžio 02 d., Antradienis, 20:33 val., peržiūros: 209

Balandžio 2 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmos ketvirfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Festo" priemė svečius "Plasteną"

Rungtynių pradžioje komandos taškus rinko tritaškiais. Sužaidus dvi minutes rezultatu 6:3 pirmavo "Festo". Baigiantis pirmai kėlinio pusei priekyje buvo "Festo" (15:10). Aštuntą minutę Plastena, po geriau sužaistos atkarpos įgijo penkių taškų persvarą (15:20) ir minutės pertraukėlės paprašė "Festo". Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai ir gynėsi be klaidų (15:20).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Festo" sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (20:21). Baigiantis pirmai kėlinio pusei vieno taško persvarą turėjo "Plastena" (25:26), o minutės pertraukėlės paprašė "Plastena". Kėlinio antroje pusėje komandos žaidė lygiai, o paskutinė sėkminga ataka į priekį išvedė "Plasteną" (33:35).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė du taškai (40:38). Baigiantis pirmai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė "Festo", kai "Plastena" turėjo vieno taško persvarą (42:43). Kėlinio pabaigoje "Plastena" padidino persvarą iki keturių taškų (52:56).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas išaugo iki devynių taškų (56:65). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Festo" buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės, "Plastenai" padidinus persvarą iki 14 taškų (56:70). Kėlinio pabaigoje "Plastena" žaidė užtikrintai ir neleido varžovams atkurti intrigos (70:80).

Renaldas Antanavičius

„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Plastena“ nesunkiai pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“. (2023 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:59 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:24 val.)Įmonių lygoje „Plastena“ triumfavo prieš „Vilmista“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Donelaičio“ ekipą (2024 kovo 11 d., pirmadienis, 22:20 val.)Įmonių lygoje „Lemora & Minaltra“ pergаlė prieš „Festo“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Plastena“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:43 val.)Pergalingas M. Kadakauskio metimas atnešė pergalę „Festo“ ekipai (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 21:12 val.)Įmonių lygos ketvirtfinalį pasiekė „Festo“. (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Remza“ pasilinksmino prieš „Festo“. (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)