Kelių priežiūra vs Scandagra (57:67)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 kovo 20 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Įspūdinga. Keturiese likę „Scandagra“ sugebėjo panaikinti skirtumą bei iškovoti pergalę prieš „Kelių priežiūra“

2024 kovo 20 d., Trečiadienis, 19:47 val., peržiūros: 90

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos aštuntfinalio "Play in" rungtynės, kuriose susitiko "Kelių priežiūra" ir "Scandagra".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Aikštelės šeimininkai toliau šaudė pro šalį, o "Scandagra" penketukas tolo nuo varžovų ( 6:14). Antrame kėlinyje "Kelių priežiūra" perėmė iniciatyvą į savas rankas, o svečiai tik penktą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus. Šeimininkai smeigia dar vieną tritaškį metimą ir "Scandagra" priversti buvo išnaudoti minutės pertraukėlę ( 24:18). Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis - 26:23

Po ilgosios pertraukos toliau "Kelių priežiūra" vedė į priekį rungtynes, o likus žaisti keturias minutes "Scandagra" žaidėjas , U.Paškauskas, gavo penktą asmeninę pražangą ir liko žaisti keturiese( 36:28). Svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir neleido pabėgti varžovams ( 45:37). Lemiamame kėlinyje "Kelių priežiūra" nesugebėjo užpulti prieš keturis žaidėjus, o svečiai mažino skirtumą ( 48:46). Toliau "Scandagra" demonstravo fantastišką žaidimą, kur ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir sugebėjo iškovoti pergalę 10 taškų pranašumu. Galutinis rezultatas – 57:67 (6:14, 20:9, 19:14, 12:30)

Evaldas Luneckas

„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 sausio 24 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Scandagra“ ekipos puikus pirmas kėlinys atnešė lengvą pergalę prieš „Tetas“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Scandagra“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Remza“ įtikinamai susitvarkė su „Kelių priežiūros“ kolektyvu (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Scandagra“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Kauno energijos“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę „Kelių priežiūra“ nugalėjo UAB „Solar“ (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:41 val.)Keturiese likę „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Festo“ pergalę (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:31 val.)