Coca-Cola vs Manvesta (55:80)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 08 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Manvesta“ įtikinamai nugalėjo „Coca-Cola“

2023 sausio 08 d., Sekmadienis, 20:52 val., peržiūros: 500

Sekmadienį, sausio 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų- „Coca-Cola“ bei svečių- „Manvesta“.

Pirmojoje rungtynių pusėje komandos žaidė apylygiai. Tiek „Coca-Cola“, tiek „Manvesta“ gerai realizavo taškus iš žaidimo, to pasakoje, rezultatas po pirmųjų dvidešimties minučių išliko minimalus: 33-39.

Antrojoje rungtynių pusėje „Coca-Cola“ dar bandė kabintis į pergalę demonstruodami kovingumą po krepšiu. Tačiau puikus M. Eglinsko žaidimas leido užkurti „Manvesta“ komandą lemiamam spurtui, po kurio, šeimininkams nepavyko atsitiesti.

Galutinis rungtynių rezultatas:55:80 (17:17, 16:22, 15:14, 7:27).

17 atk. kam.

Ketvirtajame kėlinyje varžovus palaužusi „Donelaičio“ įtikinamai įveikė „Manvesta“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:22 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ ketvirtame kėlinyje sutvarkė reikalus su „Coca-Cola“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:07 val.)Aštunfinalį „Manvesta“ pradėjo solidžia pergale (2023 kovo 28 d., antradienis, 22:06 val.)Įmonių lygoje ‒ nelengva „Coca-Colos“ pergalė (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:52 val.)„KM Steel Service“ pergalės neužteko. Geresnį taškų santykį turėję „Manvesta“ žengė į ketvirtfinalį (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Manvesta“ sezoną pradėjo sunkia pergale prieš „Rhino“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Manvesta“ paskutinę sekundę patiesė „TransUnion“ ekipą (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Manvesta“ panaikino 15 taškų deficitą ir įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:37 val.)Įmonių lygoje ‒ 5 „Omegos“ pergalė (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)Praktiškai visas rungtynes kontroliavusi „Coca-Cola“ ekipa iškovojo pergalę (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:35 val.)