Freda vs Hidraulinės sistemos (99:71)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 balandžio 24 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Freda“ trečiose serijos rungtynėse nepaliko vilčių „Hidraulinės sistemos“ ekipai

2023 balandžio 24 d., Pirmadienis, 22:27 val., peržiūros: 266

Balandžio 24 d., pirmadienį, Kauno Jachtklubo sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos Didžiosios taurės lemiamos ketvirtfinalio rungtynės tarp „Freda“ ir „Hidraulinės sistemos“ ekipų.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais, žaidė taškas į tašką ir tik paskutinę sekundę pataikyto M. Gailiūno tolimo metimo nuo vidurio linijos dėka „Freda“ pirmą kėlinį laimėjo 24:21.

Antrajame kėlinuke iniciatyvą savo rankose laikė aikštelės šeimininkai, kurie dėka rezultatyvaus M. Gailiūno ir V. Janušonio žaidimo įpusėjus susitikimui nutolo 48:39.

Trečiajame kėlinyje „Freda“ rezultatyviu žaidimu tolo iki 61:44. Vėliau septynis taškus iš eilės pridėjo Š.Žemgulis, tritaškį kėlinio pabaigoje pridėjo A.Dabožinskas, o šeimininkai po trijų kėlinių jau buvo priekyje 75:47.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai išlaikė susikrautą pranašumą ir keliauja į pusfinalį. Galutinis susitikimo rezultatas 99:71 (24:21, 24:18, 27:8, 24:24).

Jūris Goštautas

„Remza“ lemiamose serijos rungtynėse palaužė „Freda“ ekipą (2023 gegužės 23 d., antradienis, 23:21 val.)“Freda“ palaužė “Hidraulinės sistemos“ ekipos pasipriešinimą (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „Remza“ visgi pralaimėjo „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:47 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:39 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po atkaklios kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 kovo 14 d., antradienis, 22:28 val.)„Freda“ užmėtė „Hidraulinės sistemos“ ekipą tritaškiais ir išlygino serijos rezultatą (2023 balandžio 17 d., pirmadienis, 20:34 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)Šimtą taškų per tris kėlinius sumetusi „Remza“ nepaliko vilčių „Freda“ ekipai (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 20:15 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)