Limobus & Veiksa vs Omega (75:70)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 12 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Limobus & Veiksa“ permainingoje dvikovoje palaužė „Omega“ ekipą

2023 vasario 12 d., Sekmadienis, 19:59 val., peržiūros: 303

Sekmadienį, vasario 12 d., Kauno Žaliakalnio progimnazjos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos D pogrupio rungtynės tarp „Limobus & Veiksa“ (3-9) ir „Omega“ (6-7) ekipų.

Pirmajame kėlinyje „Limobus & Veiksa“ sumetė penkis tolimus metimus, kas leido pasibaigus kėliniui jiems būti priekyje 17:11.

Antrojo kėlinio pradžioje „Omega“ spurtavo ir po K. Michalenkovo tritaškio išsiveržė į priekį 20:22. Nors svečiai kėlinyje ir buvo pabėgę į priekį penkiais taškais, tačiau sėkmingiau sužaista kėlinio pabaiga leido „Limobus & Veiksa“ įpusėjus susitikimui būti priekyje 35:34.

Trečiajame kėlinuke po R. Žebrausko tritaškio „Limobus & Veiksa“ tolo 46:39. Visgi, kėlinį sėkmingiau užbaigė „Omega“ ir lygino rezultatą 49:49.

Kevirto kėlinio viduryje po V. Čypo dvitaškio šeimininkai pirmavo 57:54. Tačiau likus dviem minutėms iki kėlinio pabaigos R.Brovka tritaškiu persvėrė rezultatą svečių naudai 66:67. Bet tada V.Danusas pelnė keturis taškus, tritaškį pridėjo V.Čypas ir tai nulėmė „Limobus & Veiksa“ ekipos pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 75:70 (17:11, 18:23, 14:15, 26:21).

9 išpr. praž.

„Limobus & Veiksa“ iškovojo retą pergalę įveikdami „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 19:42 val.)„Limobus & Veiksa“ pratęsime įveikė „Marex Boats“ komandą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Limobus & Veiksa“ turėjo pripažinti „Promatechos“ pranašumą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Donelaičio“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse įveikė „Omega“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Kelių priežiūra“ po įtemptos kovos įveikė „Omegą“ (2023 sausio 18 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Limobus & Veiksa lengvai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:10 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 17:23 val.)„Donelaičio“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Omega“ ekipą (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)Rungtynių pabaigoje beveik visas rungtynes pirmavę „Limobus & Veiksa“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 20:36 val.)„Plastena“ šiandien pasiekė pergalę prieš „Omega“ (2022 spalio 31 d., pirmadienis, 21:20 val.)