Omega vs Plastena (62:66)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 spalio 31 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Plastena“ šiandien pasiekė pergalę prieš „Omega“

2022 spalio 31 d., Pirmadienis, 21:20 val., peržiūros: 434

Pirmadienį, spalio 31 d., Ringaudų sporto salėje įvyko „Įmonių lygos“ B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „Omega“ ir svečių „Plastena“.

Nuo pat rungtynių pradžios „Plastena" perėmė iniciatyvą į savas rankas, tačiau likus iki ketvirčio pabaigos kelioms minutėms šeimininkai priartėjo prie varžovų ir išlygino rezultatą – 18:18. Antrame kėlinyje„Omega" pradėjo buksuoti tiek puolime, tiek gynyboje, o šeimininkai nestabdė puolime ir tolo nuo varžovų – 31:40

Po ilgosios pertraukos „Omega" įjungė aukštesnę pavarą, kur svečiai privalėjo išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką „Plastena" atsilaikė prieš varžovų šturmą ir išlaikė 2 taškų pranašumą ( 47:49). Lemiamame kėlinyje šeimininkai nesugebėjo atsitiesti, o „Plastena" puikiai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 62:66.

Edvinas Rinkevičius

„Plastena“ pasiėmė pergalę prieš „Limobus & Veiksa“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 18:04 val.)„Donelaičio“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Omega“ ekipą (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Plastena“ pusfinalį pradėjo pergale (2023 gegužės 01 d., pirmadienis, 22:46 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Plastena“ įveikė atkakliai besipriešinusius „Marex Boats“ (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:27 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „Omegai“ (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 21:30 val.)„Plastena“ po nervingos dvikovos palaužė „Fredą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 20:44 val.)Plastenos pergalė prieš SDG & Gym+ & Audrokesta (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Limobus & Veiksa“ permainingoje dvikovoje palaužė „Omega“ ekipą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 19:59 val.)