Limobus & Veiksa vs Vilmista (85:60)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Limobus & Veiksa“ iškovojo retą pergalę įveikdami „Vilmista“ ekipą

2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 19:42 val., peržiūros: 267

Sekmadienį, sausio 29 d., Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos D pogrupio rungtynės tarp „Limobus & Veiksa“ (1-9) ir „Vilmista“ (2-7) ekipų.

Pakiliai rungtynes pradėję „Limobus & Veiksa“ dėka taikių tolimų metimų iškart tolo 17:4. Pirmajame kėlinyje „Vilmista“ ekipos puolimas visiškai buksavo, o tuo pasinaudoję šeimininkai pirmą kėlinį laimėjo 23:6.

Antrasis kėlinys prasidėjo D. Juškos dviem tolimais metimais, jo komandos draugai vėliau pridėjo dar kelis, o „Limobus & Veiksa“ įpusėjus susitikimui pirmavo dvigubai 40:20.

Trečiajame kėlinuke kiek suaktyvėjo svečių žaidimas, tačiau kėlinio pabaigoje du A. Bijamino tritaškiai vėl tolino „Limobus & Veiksa“ į priekį 57:36.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai išlaikė įgytą persvarą ir iškovojo antrąją pergalę šiame sezone. Galutinis susitikimo rezultatas 85:60 (23:6, 17:14, 17:16, 28:24).

9 taškai

„Limobus & Veiksa“ permainingoje dvikovoje palaužė „Omega“ ekipą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 19:59 val.)„Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę įveikę BC „Rhino“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 20:34 val.)„Limobus & Veiksa“ pratęsime įveikė „Marex Boats“ komandą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:56 val.)„KM Steel Service“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 21:46 val.)„Remza“ primėtė tritaškių ir lengvai įveikė „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Limobus & Veiksa“ turėjo pripažinti „Promatechos“ pranašumą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Limobus & Veiksa lengvai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:10 val.)J. Stanaičio vedama „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ nesunkiai įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 20:28 val.)„SDG & Gym+ & Audrokesta“ lengvai patiesė „Vilmistą“ (2022 lapkričio 11 d., penktadienis, 21:49 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Promatecha“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:24 val.)