Hidraulinės sistemos vs Remza (91:88)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 24 d., Antradienis, 19:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Sėkmingai rungtynes pradėję „Remza“ visgi pralaimėjo „Hidraulinės sistemos“ ekipai

2023 sausio 25 d., Trečiadienis, 19:47 val., peržiūros: 287

Antradienį, sausio 24 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Hidraulinės sistemos” bei svečių „Remza”.

Rungtynes komandos pradėjo labai aktyviai ir taikliai. Visgi, tai didelio rezultatyvumo nedavė jiems, nes pradėjo abi komandos daryti klaidų. Sužaidus 5 minutes komandoms pradėjo žaisti tašką į tašką – 14:14. Likus minutei iki ketvirčio pabaigos svečiai pataikė kelis taškus ir šį kėlinį pirmavo – 14:17.

Antrojo ketvirčio metu tendencija išliko panaši. Skirtumas tarp komandų tiek didėjo, tiek mažėjo, tačiau priekyje vis išliko svečių komanda, kuri susikrovė per kėlinuką 17 taškų pranašumą – 31:48.

Trečiojo ketvirčio metu komandos pradėjo vėl žaisti gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Per 4 minutes šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą ir į aikštelę sugrąžinti intrigą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo - 57:59.

Lemiamo ketvirčio pradžioje kur kas geriau atrodė šeimininkai, kurie persvėrė rezultatą savo naudai. Atkakli kova vyko ir toliau ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis. Esant lygiam rezultatui, svečiai turėjo paskutinę ataką savo rankose. Jos metu jie sugebėjo prarasti kamuolį ir išsibauduoti bei likti aikštelėje 3. To pasinaudoję priešininkai šiandien džiaugėsi pergale rezultatu – 91:88.

Kęstutis Dmitrijevas

Sunkiai rungtynes pradėję „Remza“ vėliau sutriuškino „Manvestą“ (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Freda“ trečiose serijos rungtynėse nepaliko vilčių „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:27 val.)“Freda“ palaužė “Hidraulinės sistemos“ ekipos pasipriešinimą (2022 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)Apylygė kova ‒ „Hidraulinės sistemos“ pergalė (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:39 val.)„Freda“ užmėtė „Hidraulinės sistemos“ ekipą tritaškiais ir išlygino serijos rezultatą (2023 balandžio 17 d., pirmadienis, 20:34 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po atkaklios kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 kovo 14 d., antradienis, 22:28 val.)Įmonių lygos B pogrupyje: Kelių priežiūra pergalė prieš Hidraulinės sistemos (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:24 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:29 val.)