Coca-Cola vs Hidraulinės sistemos (75:79)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Colą“ ir pateko į ketvirtfinalį

2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 20:04 val., peržiūros: 413

Balandžio 10 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "Įmonių" lygos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Coca – Cola" priemė svečius "Hidraulines sistemas". Pirmas aštunfinalio rungtynes rezultatu 49:68 buvo laimėję "Hidraulinės sistemos".

Pirmas dvi rungtynių minutes geriau žaidė "Coca – Cola", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 7:3. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Hidraulinės sistemos" išsiveržė į priekį (7:10), o minutės pertraukėlės paprašė "Coca – Cola". Kėlinio pabaigoje "Hidraulinės sistemos" padidino persvarą iki penkių taškų (19:24).

Antro kėlinio pradžioje traumą patyrė "Coca – Cola" žaidėjas, o kadangi "Coca – Cola" į rungtynes atvyko penkiese, aikštėje liko keturi žaidėjai. Septintą minutę "Coca – Cola" pirmavo (31:27) ir paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaige keturiese žaidžiantys "Hidraulinės sistemos" išlaikė dviejų taškų persvarą (34:32).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė tik vienas taškas (37:38). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Coca – Cola" paprašė minutės pertraukėlės, o "Hidraulinės sistemos" pirmavo rezultatu 43:44. Antroje kėlinio pusėje, daugiausiai greitų atakų dėka "Hidraulinių sistemų" persvara padidėjo iki 10 taškų (51:61).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas sumažėjo iki keturių taškų (61:65). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Coca – Cola" paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu jie buvo priekyje rezultatu 69:67. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (75:75). Rungtynių pabaigą geriau sužaidė "Hidraulinės sistemos" ir įveikė varžovus rezultatu 75:79.

9 taškai

„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė „Adma“ krepšininkus (2022 kovo 01 d., antradienis, 20:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ įtikinamai įveikė „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:24 val.)Hidraulinės sistemos įveikė Saldoga ‒ Košmaras (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje įveikė savo varžovus (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ po dramatiškos kovos palaužė „Donelaičio“ ir iškovojo Įmonių lygos I -ąją vietą (2022 birželio 07 d., antradienis, 22:25 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 19:31 val.)Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)