Hidraulinės sistemos vs Donelaičio (107:106)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2022 birželio 07 d., Antradienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ po dramatiškos kovos palaužė „Donelaičio“ ir iškovojo Įmonių lygos I -ąją vietą

2022 birželio 07 d., Antradienis, 22:25 val., peržiūros: 826

Antradienį, birželis 7 dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Mažosios taurės“ didysis finalas tarp aikštelės šeimininkų – „Hidraulinės sistemos“ bei svečių – „Donelaičio“.

Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos, abi ekipos palaikė greitą žaidimo tempą, bet tritaškių metimų seriją paleidusi „Donelaičio“ įpusėjus kėliniui pirmavo 13:16. Nors šeimininkai labai greitai aptirpdė turėtą deficitą. Visgi, sėkmingiau kėlinuko pabaigą sužaidė svečiai, kurie po pirmo kėlinio buvo priekyje 17:27. Antrajame kėlinuke R.Ūzas dviem tolimais tiksliais metimais inicijavo „Donelaičio“ spurtą, o vėliau tarp komandų vyko taškas į tašką, tačiau kėlinuko pabaigoje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir nepaleido savo susikrauto pranašumo – 51:57.

Trečiajame kėlinuke šeimininkams pavyko priartėti ir išlyginti rezultatą. Nors svečių komanda dar sugebėjo atitolti 5 taškais, bet tobulai kėlinio pabaigą sužaidę „Hidraulinės sistemos“ krepšininkai sugebėjo vėl išlyginti rezultatą – 82:82. Ketvirto kėlinio pradžioje svečių krepšininkai tiesiog užsiautė puolime, kas leido nutolti keliais taškais – 97:96. Rungtynių pabaiga susiklostė itin atkakliai – likus minutei po M. Valatkevičiaus tritaškio šeimininkai persvėrė rezultatą – 103:102 ir savo pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. „Hidraulinės sistemos“ iškovojo Įmonių lygos auksą. Galutinis susitikimo rezultatas 107:106.

Gytis Virbalis

„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Colą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė „Adma“ krepšininkus (2022 kovo 01 d., antradienis, 20:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)Atkakliose rungtynėse „Omegą“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Donelaičio“ komandai (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ įtikinamai įveikė „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:24 val.)Emocingame susitikime „Hidraulinės sistemos“ ekipos spurtas ketvirtame kėlinyje ir pergalė prieš „Omega“ krepšininkus (2022 vasario 15 d., antradienis, 23:16 val.)„Remza“ atkaklioje kovoje žengė į pusfinalį nugalėdami „Donelaičio“ (88:90) (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 00:06 val.)Įspūdingo R. Ūzo šou vos užteko „Donelaičio“ ekipos pergalei (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:10 val.)