Hidraulinės sistemos vs Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (100:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 21 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje įveikė savo varžovus

2021 lapkričio 21 d., Sekmadienis, 18:57 val., peržiūros: 320

Sekmadienį, lapkričio 21 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Hidraulinės sistemos“ bei svečių „Menų kambarys – BC „Rhino“.

Rungtynes komandos pradėjo gana apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Vėliau kelias atakas paeiliui sėkmingai užbaigė aikštelės šeimininkai, kurie įgijo trapų pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:17. Antrojo kėlinuko metu komandos ir toliau žaidė pakankamai apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Niekas nepasikeitė ir per likusią kėlinio dalį, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:38.

Trečiojo ketvirčio pradžioje kur kas geriau atrodė „Hidraulinės sistemos“. Jie pasinaudojo varžovų klaidomis gynyboje ir pelnė nemažai lengvų taškų iš prakirtimų į baudos aikštelę. Netrukus skirtumas tarp komandų buvo jau devyni taškai. Per likusį kėlinio laiką šeimininkai dar smeigė kelis tolimus metimus, kurie padėjo dar labiau jiems atitrūkti, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 69:53. Lemiamo ketvirčio pradžioje skirtumas tarp komandų tik dar labiau išaugo ir likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas. Galutinis rungtynių rezultatas 100:67.

Tomas Šorius

„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė „Adma“ krepšininkus (2022 kovo 01 d., antradienis, 20:58 val.)Hidraulinės sistemos lengvai įveikė Eldažnis & Limobus.lt (2022 sausio 11 d., antradienis, 00:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Colą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:04 val.)Hidraulinės sistemos įveikė Saldoga ‒ Košmaras (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ įtikinamai įveikė „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Kaunas Metal“ po įnirtingos kovos palaužė savo varžovus (2022 sausio 05 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ po dramatiškos kovos palaužė „Donelaičio“ ir iškovojo Įmonių lygos I -ąją vietą (2022 birželio 07 d., antradienis, 22:25 val.)