Omega vs Freda (72:92)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 17 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavę „Freda“ užtikrintai laimėjo

2021 lapkričio 17 d., Trečiadienis, 22:02 val., peržiūros: 422

Lapkričio 17 dieną 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir „Freda“. Rungtynes "Freda" laimėjo rezultatu 72:92 (13:24, 28:20, 10:31, 21:17).

Rungtynės prasidėjo apylygia kova ir komandos atrodė pasiruošusios rimtai kovai. Laikrodžiui artėjant prie 5 minučių ribos „Freda“ susiderino gynyboje ir pradėjo rengti greitas atakas po atkovotų kamuolių, ko pasekoje spurtavo 12:0 ir įgijo dviženklį pranašumą 6:17. Iki kėlinio galo „Omegai“ nepavyko sumažinti skirtumo ir po pirmo ketvirčio priekyje „Freda“ 13:24. Antrajame kėlinyje „Omega" užkūrė savo puolimo mašinas. Per kėlinį surinko net 28 taškus ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos 3 tasškai 41:44.

Po ilgosios pertraukos "Freda" prapliupo tolimais metimais ir per penkias minutes ne tik susigrąžino pranašumą bet dar ir padidino jį iki 20 taškų. Ne gana to, svečiai puikiai dirbo gynyboje ir per kėlinį leido varžovams pelnyti vos 10 taškų. Lemiamajame ketvirtyje "Omegai" nebepavyko atsitiesti. "Freda" užtikrintai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 72:92.

8 rezult. perd.

Visas rungtynes pirmavę „Freda“ įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)Galingu greitu puolimu „Freda“ lengvai įveikė „Donelaičio“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Freda“ sutriuškino savo varžovus (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:01 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ įveikė „Coca-Cola“ (66:48) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Freda“ užtikrinta pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją su „Kaunas Metal“ (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Freda“ įtikinama pergale atidarė sezoną (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 19:37 val.)Permainingose rungtynėse „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Lemorą & Minaltrą“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 21:49 val.)Labai nervingose rungtynėse ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:47 val.)