Freda vs Promatik (104:51)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Visas rungtynes pirmavę „Freda“ įveikė „Promatik“

2021 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 23:17 val., peržiūros: 379

Gruodžio 13 d., Jachtklubo sporto salėje, įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Freda“ ir svečiai – „Promatik“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo – „Freda“ komanda, kurie įgijo 10 taškų pranašumą. Šeimininkų komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės „Freda“ pavyko padidinti savo rezultatą iki 18 taškų – 30:12. Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai, kurie ir toliau žaidė be klaidų ir taip įgijo jau solidų dviženklį pranašumą 42:18. Svečiams sunkiai sekėsi šis ketvirtis, nes priešininkai juos spaudė. Rezultatas po dviejų ketvirčių – 55:21.

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo gan didelis, tas be abejonės parankiau buvo „Freda” komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Likus iki ketvirčio pabaigos dviems minutėms svečiai bandė sumažinti atsilikimą, tačiau išlyginti rezultato jiems nepavyko – 80:41. Ketvirtam ketvirtyje jau buvo matyti, kad „Freda“ iškovos lengvą pergalę, nors priešininkai iki pat rungtynių galo stengėsi pasipriešinti varžovams. Galutinis rungtynių rezultatas – 104:51.

8 taškai

Visas rungtynes pirmavę „Freda“ užtikrintai laimėjo (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:10 val.)Tik po pratęsimo „Adma“ įveikė „Freda“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)Galingu greitu puolimu „Freda“ lengvai įveikė „Donelaičio“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)Permainingose rungtynėse „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Lemorą & Minaltrą“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 21:49 val.)Labai nervingose rungtynėse ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:47 val.)Tik po atkaklios kovos „Promatik“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ palaužė „Promatik“ komandą (2022 vasario 08 d., antradienis, 22:02 val.)