Vėjų linija & Garliavos duona vs Freda (51:101)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos sporto ir sveikatingumo kompleksas, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Freda“ sutriuškino savo varžovus

2021 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 21:01 val., peržiūros: 250

Pirmadienį, lapkričio 29 dieną, Garliavos sporto ir sveikatingumo centro sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Vėjų linija & Garliavos duona“ bei svečių „Freda“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri išsiveržė į priekį ir turėjo nedidelį pranašumą savo rankose. Abi komandos negalėjo pasigirti geru puolimu – daug netaiklių metimų ir klaidų. Per likusį kėlinio laiką „Freda“ sugebėjo dar labiau nutolti nuo savo varžovų, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:21. Antrojo ketvirčio pradžioje skirtumas tarp komandų gana greitai išaugo iki dviženklio. Svečiai pradėjo pataikyti tolimus metimus, kurie ir leido gana greitai pabėgti nuo savo varžovų. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų tik dar labiau išaugo ir pasidarė nelabai pagarbus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 22:51.

Trečiojo ketvirčio metu skirtumas tarp komandų tik dar labiau paaugo ir rungtynių nugalėtojas darėsi vis aiškesnis. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 74:38. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Freda“ iškovojo triuškinančią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 101:51.

18 taškų

„Freda“ įtikinama pergale atidarė sezoną (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 19:37 val.)„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Freda“ užtikrinta pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją su „Kaunas Metal“ (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 19:42 val.)„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)Visas rungtynes pirmavę „Freda“ užtikrintai laimėjo (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Freda“ po nelengvos kovos palaužė „Kaunas Metal“ (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Freda“ per pirmąją rungtynių pusę susikrovė pranašumą ir iškovojo pergalę (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:31 val.)