Kaunas Metal vs Saldoga ‒ Košmaras (59:66)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Saldoga ‒ Košmaras“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą prieš „Kaunas Metal“

2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 20:13 val., peržiūros: 309

Gegužės 15 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kaunas Metal" priemė svečius "Saldoga – Košmaras" komandą. "Kaunas Metal" pirmavo serijoje iki dviejų pergalių rezultatu 1:0.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, sužaidus dvi minutes buvo pelnę po tris taškus (3:3). Vėliau geriau žaidė "Saldoga – Košmaras", kurie įpusėjus kėliniui pirmavo ir privertė "Kaunas Metal" prašyti minutės pertraukėlės (6:12). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai ir "Saldoga – Košmaras" išlaikė šešių taškų persvarą (14:20).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes "Saldoga – Košmaras" išlaikė šešių taškų persvarą (16:22). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o įpusėjus kėliniui trijų taškų persvarą turėjo "Saldoga – Košmaras" (24:27). Po svečių minutės pertraukėlės persvara padidėjo, bet kėlinio pabaigoje "Kaunas Metal" vėl priartėjo (32:37).

Prasidėjus trečiam kėliniui "Kaunas Metal" taikliu tritaškiu sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (35:32). Vėliau komandos žaidė lygiai, o persvara laikėsi maždaug penki taškai. Aštuntą minutę "Kaunas Metal" pasivijo varžovus (42:42). Kėlinio pabaigoje "Saldoga – Košmaras" įgijo vieno taško persvarą (44:45).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui "Saldoga – Košmaras" pataikė porą tritaškių ir pamažu padidino persvarą iki septynių taškų (53:46). "Kaunas Metal" paprašė minutės pertraukėlės. Įpusėjus kėliniui "Kaunas Metal" pasivijo varžovus (53:53). Antroje kėlinio pusėje "Saldoga – Košmaras" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 66:59.

Vidmantas Šimaitis

„Freda“ užtikrinta pergale pradėjo ketvirtfinalio seriją su „Kaunas Metal“ (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ sutriuškino „Promatik“ (91:54) (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 20:45 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Coca ‒ Cola“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 18 d., penktadienis, 20:26 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą žengė „Kaunas Metal“ (60:59) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Freda“ po nelengvos kovos palaužė „Kaunas Metal“ (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 21:51 val.)Kauno krepšinio lygos 2021/2022 starte ‒ „Lemora & Minaltra“ pergalė prieš „Kaunas Metal“ (2021 lapkričio 03 d., trečiadienis, 20:12 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)