Vilmista vs Adma (60:77)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 18 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „ADMA“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „Vilmista“ (60:77)

2021 lapkričio 18 d., Ketvirtadienis, 22:04 val., peržiūros: 307

Lapkričio 18 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – “Vilmista” ir svečių – "ADMA".

Rungtynes abi ekpos pradėjo permaininga kova taškas į tašką, tačiau pirmojo ketvirčio pabaigą geriau sužaidę svečiai išsiveržė į priekį – 14:19. Antrojo kėlinio pradžioje "ADMA" padidino savo pranašumą iki 9, tačiau nuo varžovų atitolti daugiau pirmojoje rungtynių pusėje nepavyko. "Vilmista" antrojo kėlinio pabaigoje sumažino skirtumą iki 2 – 32:34.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo "ADMA" krepšininkų dominavimu abiejose aikštelės pusėse, svečiai jau nuo pat pirmųjų trečiojo kėlinio minučių aktyviai spaudė varžovus visoje aikštelėje, o "Vilmista" klaidos leido svečiams užbaigti ketvirtį su 14 taškų persvara – 44:58. Ketvirtajame kėlinyje daug kas neikeitė, "Vilmista" krepšininkai susirinko daug asmeninių baudų, tad rungtynių pabaigoje teko rungtynes tęsti tik 4 komandos krepšininkams ant parketo. Galutinis rungtynių rezultatas – 60:77 (14:19, 18:15, 12:24, 16:19).

6 išpr. praž.

Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įveikė „Remzą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 20:19 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Adma“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 20:30 val.)Visas rungtynes pirmavę „Menų kambarys & BC “Rhino“ nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Įmonių lygoje: Menų kambarys- BC-„Rhino“ išvargta pergalė prieš „Vilmista“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai susitvarkė su be keitimų žaidusiais „Vilmista“ (99:81) (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 22:21 val.)Puikus rungtynių startas nulėmė „Vilmistos“ pergalę (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:08 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Admos“ pergalė prieš „Fredą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 20:28 val.)„Adma“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Remzą“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:15 val.)„Kaunas Metal“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vilmista“ (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)