Lemora & Minaltra vs Vilmista (99:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 21 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lemora & Minaltra“ lengvai susitvarkė su be keitimų žaidusiais „Vilmista“ (99:81)

2021 gruodžio 21 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 306

Gruodžio 21 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, reguliariosios rungtynės tarp aikštelės šeimininkų – „Lemora & Minaltra“ ir svečių – „Vilmista“.

Rungtynes 17:0 atkarpa pradėjo šeimininkai, o pirmuosius taškus "Vilmistos" krepšininkams pavyko pelnyti sužaidus tik kiek daugiau nei 4 pirmojo ketvirčio minutes. Nors ir antroje kėlinio dalyje svečių puolimas atsigavo, „Lemora & Minaltra“ sugebėjo išlaikyti savo turimą persvarą – 37:15. Antrajame kėlinyje šeimininkai atsipalaidavo gynyboje ir leido "Vilmistai" pelnyti 24 taškus, svečiai sumažino atsilikimą iki 16 taškų – 55:39.

Antrąją rungtynių dalį geriau pradėjo „Lemora & Minaltra“, kuriems pavyko susigrąžinti 20-ies taškų pranašumą, o trečiojo ketvirčio pabaigoje M.Stankūnas užbaigė kėlinį su metimu nuo vidurio linijos – 82:62. Ketvirtajame kėlinyje daug kas nesikeitė, 5-iese be keitimų žaidusiems "Vilmistos" krepšininkams pritrūko jėgų sugrįžti į rungtynes ir „Lemora & Minaltra“ šventė savo 7-ąją pergalę Įmonių lygoje – 99:81 (37:15, 18:24, 27:23, 17:19).

Mantas Vilimas

„Lemora & Minaltra“ susitvarkė su „Remza“ kolektyvu (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Saldogą ‒ Košmarą“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Plastenos“ penketukas susitvarkė su „Vilmistos“ šešetuku (2022 vasario 24 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 22 d., antradienis, 20:42 val.)„Lemora & Minaltra“ po gražios kovos palaužė „Plastena“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Lemora & Minaltra“ atlaikė lemiamą „Hidraulinių sistemų“ šturmą ir išsaugojo pergalę (2022 vasario 18 d., penktadienis, 20:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)