Glasma Service vs Freda (72:96)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Freda be didesnių nesklandumų susitvarkė su Glasma Service

2020 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 20:34 val., peržiūros: 787

Ketvirtadienio vakarą, Kauno Švaros sporto salėje, įvyko KKL Įmonių lygos rungtynės tarp šeimininkų Glasma Service bei svečių – Freda. Rungtynes užtikrinčiau pradėjusi Freda iškarto į savo rankas pasiemė dvikovos kontrolę bei vieno komandos lyderių Martyno Gailiūno į priekį vedami svečiai jau po pirmojo kėlinio susikrovė solidų pranašumą. Antrųjų dešimties minučių metu svečiai ir toliau nelėtino rungtynių tempo. Glasma Service krepšininkų klaidos leido jų varžovams dar labiau atitolti. Sužaidus du kėlinius komandas skyrė jau 16 taškų.
Po ilgosios pertraukos komandos žaidė kiek lėtesnio pobūdžio krepšinį. Šiokį tokį pasipriešinimą pademonstravę šeimininkai dar labiau išvargino vos penkis į šias rungtynes susirinkusius Freda krepšininkus. Paskutinis rungtynių ketvirtis buvo tik formalumas. Skirtumas tarp komandų buvo tiesiog per didelis, jog šiose rungtynėse būtų galima tikėtis kažkokių stebuklų. Fantastišką pasirodymą vos penkiese surengę Freda komandos krepšininkai iškovojo pelnytą bei labai svarbią pergalę.

11 atk. kam.

Komandos „Freda“ žaidėjo Martyno Gailiūno komentaras: „Pergalė būtų buvusi didesnė, jeigu į šias rungtynes būtų atvykęs mūsų komandos vadovas Vytenis Gailiūnas.“

„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)Lemora & & Minaltra & Dereima nesunkiai įveikė Glasma Service (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 21:34 val.)Kaunas Metal atlaikė Glasma Service pasipriešinimą (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Remza atlaikė Glasma Service komandos pasipriešinimą (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Festo“ iškovojo pergalę prieš „Glasma Service“ (56:54) (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)Po atkaklios kovos triumfavo „Glasma Service“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)„Kaunas Metal“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Glasma Service“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)