Glasma Service vs Cramo (85:76)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Po atkaklios kovos triumfavo „Glasma Service“

2020 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 20:45 val., peržiūros: 1175

Vasario 27 dieną, 19:15 valandą, „Kauno Švara“ sporto salėje įvyko „Įmonių” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Glasma Service“ ir svečiai „Cramo”. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:76 (26:16, 16:25, 24:21, 19:14).

Rungtynes geriau pradėjo „Glasma Service“ krepšininkai. Rimo Petraškos pastangomis šeimininkai staigiai įgijo 8 taškų pranašumą ir išsaugojo jį beveik visą kėlinį. Varžovai stengėsi mažinti atsilikimą, tačiau „Glasma Service“ komandinis darbas bei susikalbėjimas neleido varžovams priartėti. Po pirmojo kėlinio priekyje šeimininkai rezultatu 26:16. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai šiek tiek pamiršo komandinį žaidimą ir pradėjo žaisti individualiai, ko pasekoje „Cramo“ komanda staigiai išlygino rezultatą 29:29. Toliau visą kėlinį komandos pešėsi taškas į tašką, pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus ir kėlinuko pabaigoje vėl iniciatyvą perimė „Glasma Service“ rezultatu 42:41.

Trečiajame kėlinyje komandos toliau atkakliai kovėsi ir niekaip nepavyko išsiaiškinti kuri komanda šiandien geresnė. Tiek vieni, tiek puikiai skirstė kamuolius po krepšiu ir išnaudodavo progas užpulti. Nors komandos žaidė lygiai, „Glasma Service“ visą kėlinį laikė persvarą savo rankose. Po trijų kėlinių priekyje šeimininkai rezultatu 66:62. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo ta pačia vaga kaip ketvirtas ir atrodė, jog komandos kausis iki pabaigos ir viskas spręsis rungtynių pabaigoje. Tačiau „Glasma Service“ atrado jėgų spurtui, sumetė kelis tolimus metimus ir atitrūko nuo varžovų saugesniu dviženkliu skirtumu. Iki rungtynių pabaigos šeimininkai atlaikė varžovų bandymus priartėti ir įsirašė labai svarbią pergalę rezultatu 85:76.

“Glasma Service“ komandos treneris Dalius Grušauskas: „Pagaliau supratome kaip žaisti komandiškai. Pradėjome gerai dalintis kamuoliu puolime, sumetėme metimus ir laimėjome.“

„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Freda“ po atkaklios kovos įveikė „Cramo“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Festo“ iškovojo pergalę prieš „Glasma Service“ (56:54) (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Cramo“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „„Glasma Service“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kaunas Metal“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Glasma Service“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)Lemora & & Minaltra & Dereima nesunkiai įveikė Glasma Service (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)Glasma Service tik po atkaklios kovos įveikė Tiki & ITAB (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)