Vėjų linija & Garliavos duona vs Dakra - Košmaras (68:104)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 31 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Dakra-košmaras“ komandai

2019 spalio 31 d., Ketvirtadienis, 20:40 val., peržiūros: 748

Spalio 31 dieną 19:15 val., Kauno energijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „Dakra – košmaras“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 68:104 (9:27, 24:34, 15:19, 20:24).

Pirmajame kėlinyje geriau startavo svečių komanda. Per pirmas tris minutes „Dakra–košmaras“ komanda spurtavo rezultatu 10:1. Pradžioje kėlinio svečių komandos tolimi metimai skriejo pro šalį, tačiau antroje kėlinio pusėje situacija pasitaisė ir kėlinį „Dakra-košmaras“ laimėjo rezultatu 9:27. Antrajame kėlinyje situacija mažai keitėsi. „Vėjų linija & Garliavos duona“ surinkę vos penkis žaidėjus šiandienos rungtynėms stengėsi daryti ką gali, tačiau teko paaukoti aktyvumą gynyboje, ko pasekoje svečiai turėjo daug laisvės puolime. Po dviejų kėlinių priekyje „Dakra-košmaras“ rezultatu 33:61.

Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ pavyko pristabdyti varžovus ir abu paskutinius kėlinius sužaisti apylygiai. Tačiau skirtumo panaikinti nepavyko ir „Dakra-košmaras“ šventė pergalę rezultatu 68:104.

“Dakra-košmaras“ komandos treneris V. Labašauskas: „Varžovų susirinko mažai, neturėjo pakeitimų, manau pavargo ir nepajėgė kovoti. Gera komanda, bet su penkiais žaidėjais sunku žaisti.“

„Vėjų linija & Garliavos duona“ susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 18:31 val.)Įmonių lygoje:„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po pertraukos įvėkė „Rimo & Patikima linija“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 21:13 val.)„Promatik“ nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ komandai (62:90) (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:55 val.)Įmonių lygoje: Išvargta „Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalė prieš „Džinsų sklepas“ krepšininkus (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Kaunas Metal“ užbaigė „Vėjų linija & Garliavos duona” komandos sezoną (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)