Telia vs Nemunas (78:49)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 24 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Nemunas“ priešinosi „Telia“ ekipai du kėlinius

2020 vasario 24 d., Pirmadienis, 21:29 val., peržiūros: 728

Pirmadienį, vasario 24 d., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Telia“ (3-13) ir „Nemunas“ (0-18) ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau „Nemunas“ antroje pirmo kėlinio pusėje spurtavo ir jam pasibaigus pirmavo 12:17.

Antrajame kėlinyje S.Banaitis dviem tritaškiais leido „Telia“ komandai išsiveržti į priekį 26:20. Tačiau tada taikliais metimais atsakė G.Radivonas ir „Nemunas“ priartėjo iki 34:31.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Telia“ šovė į priekį ir jam įpusėjus jau pirmavo 52:34. Kėlinio pabaigoje šeimininkų veteranas T.Šaltenis smeigė du tolimus metimus ir „Telia“ dar kiek nutolo – 65:42.

Ketvirtame kėlinyje iniciatyva ir toliau priklausė „Telia“ ekipai, kurie įtvirtino savo pergalę ir laimėjo šį susitikimą rezultatu 78:49 (12:17, 22:14, 31:11, 13:7).

S.Banaitis („Telia“):

„Pirma rungtynių pusė buvo apylygė, gal kažkiek nuvertinom varžovą, bet antroje pusėje susikaupėm ir iškovojom lengvą pergalę.“

„Plastena“ nepasigailėjo „Telia“ komandos (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:49 val.)„Kelių priežiūra“ nepasigailėjo „Telia“ ekipos (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Nemunas“ neturėjo jokių šansų prieš „Vilmista“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:29 val.)„Vilmista“ įrodė savo pranašumą prieš „Telia“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 22:46 val.)„TransUnion“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Telia“ ekipą (2020 sausio 24 d., penktadienis, 16:41 val.)„TransUnion“ šventė sunkią pergalę prieš „Telia“ (64:59) (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Vilmista“ įveikė „Telia“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:18 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Omega“ šventė lengvą pergalę prieš „Telia“ krepšininkus (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:16 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Telia“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:17 val.)