TransUnion vs Telia (64:59)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 09 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„TransUnion“ šventė sunkią pergalę prieš „Telia“ (64:59)

2019 gruodžio 09 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 783

2019 gruodžio 09 d., Pirmadienį, Kauno centro sporto mokyklos salėje, įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „TransUnion“ prieš svečius „Telia“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, visgi į kėlinio galą „TransUnion“ krepšininkai sugebėjo prisivyti varžovus ir sumažinti atsilikimą iki vieno metimo (14:16).

Antrąjame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova, neiviena komanda neparodė didesnio pranašumo, todėl prieš ilgąją pertrauką persvarą savo rankose išlaikė svečiai kurie pirmavo minimaliu rezultatu (29:30).

Trečiajame kėlinyje ir toliau vyravo nerezultatyvus krepšinis, „Telia“ krepšininkams buvo pavykę kiek vėl nutolti, bet prieš lemiamą ketvirtį „TransUnion“ išlygino rezultatą (43:43).

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai suaktyvino gynybą, kas leido spurtuoti 16:5 ir atitolti nuo varžovų.“Telia“ krepšininkams vis dėl to pavyko pasivyti varžovus paskutinę minutę, bet netaiklus S. Banaičio tolimas metimas neišlygino rezultato, todėl sunkią pergalę šventė svečiai rezultatu 64:59 (14:16, 15:14, 14:13, 21:16).

„TransUnion“ komandos treneris T.Konovalovas:

Sunkios, klampios varžybos, visi nesusirinkome dėl įvairių priežasčių, todėl ir gavosi kiek sunkesnės varžybos nei tikėjomes, aišku varžovai gerai kovojo šiandien, iki pat galo išlaikė įtampą, bet tikriausia patirtis nulėmė pergalę.

„TransUnion“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Nemuną“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Plastena“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę prieš „Telia“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:40 val.)Solidi gynyba atnešė „TransUnion“ ekipai pergalę prieš „Vilmistą“ (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 21:40 val.)„Telia“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „TransUnion“ pergalė prieš „Vilmista“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:42 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Omega“ šventė lengvą pergalę prieš „Telia“ krepšininkus (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:16 val.)Antroje pusėje atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Telia“ ekipą (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Vilmista“ įrodė savo pranašumą prieš „Telia“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 22:46 val.)„TransUnion“ ekipa paliko „Nemuną“ be pergalių (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)„TransUnion“ penketukas įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 22:21 val.)