Vilmista vs Nemunas (107:30)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 17 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Nemunas“ neturėjo jokių šansų prieš „Vilmista“

2020 sausio 17 d., Penktadienis, 21:29 val., peržiūros: 702

Penktadienį, Sausio 17 dieną Kauno technikos profesinio mokymo sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Vilmista“ bei svečių-“Nemunas“.Visas rungtynes laiminėję šeimininkai šventė lengvą pergalę, rezultatu: 107:30 (25:8, 37:8, 18:6, 27:8).

Pirmas kėlinys prasidėjo „Nemunas“ komandos klaidomis, tuo pasinaudoję šeimininkai rinko lengvus taškus greitomis atakomis, to pasekoje, rezultatas po pirmųjų dešimties minučių 25:8. Antrajame kėlinyje geras G. Mikėno žaidimas dar labiau didino „Vilmista“ komandos persvarą. Rezultatas po antrojo kėlinio 62:16.

Trečiajame kėlinyje ir toliau „Nemunas“ žaidėjams sunkiai sekėsi pelnyti taškus, priešingai nei „Vilmista“, kurie realizavo daug taiklių metimų tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos.Rezultatas po trečiojo kėlinio: 80:22. Ketvirtajame kėlinyje, viskas jau buvo aišku, gerą gynybą bei puolimą pademonstravę šeimininkai šventė triuškinančią pergalę rezultatu:107:30.

6 taškai

„Vilmista“ žaidėjų komentaras: šiandien žaidėme prieš žemesnio lygio varžovus.

„Plastenai“ nepavyko pasipriešinti „Vilmistai“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 20:52 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Ryterna“ sutvarkė formalumus prieš „Nemuną“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 19:15 val.)„Nemunas“ patyrė dar vieną triuškinantį pralaimėjimą prieš „Omegą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)Solidi gynyba atnešė „TransUnion“ ekipai pergalę prieš „Vilmistą“ (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 21:40 val.)„Nemuno“ debiutą Įmonių lygoje apkartino „Vilmistos“ šešetas (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:19 val.)Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „TransUnion“ pergalė prieš „Vilmista“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Nemunas“ priešinosi „Telia“ ekipai du kėlinius (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Raben Lietuva“ pasiėmė pergalę prieš „Nemuną“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:28 val.)