Nemunas vs Vilmista (37:78)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 31 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Nemuno“ debiutą Įmonių lygoje apkartino „Vilmistos“ šešetas

2019 spalio 31 d., Ketvirtadienis, 20:19 val., peržiūros: 699

Halloween’o vakarą Rokų gimnazijos sporto arenoje Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių debiutantai „McDonald’s“ įmonės komanda „Nemunas“ priėmė svečių „Vilmistos“ krepšininkus. Nors pirmieji taškų sąskaitą tolimu metimu atidarė šeimininkai, tačiau netrukus „Vilmista“ įsivažiavo ir ėmė rinkti taškus. Jau septintąją rungtynių minutę skirtumas tapo dviženklis, o svečiai nemažino apsukų. Po pirmojo kėlinio komandaas skyrė 10 taškų – 8:18.

Antrajame rungtynių kėlinyje „Vilmistos“ komandą papildė šeštasis žaidėjas Gintaras Rinkevičius, padidinęs komandos ūgį ir dar labiau apsunkindamas „Nemuno“ kovą po krepšiais, bet leidęs bet po šiek tiek atsipūsti komandos draugams. Šis ketvirtis tapo sėkmingiausias svečiams, kurie įmetė 23 ir praleido vos 5. Tai leido prieš ilgąją pertrauką padidinti komandos persvarą iki 28 taškų – 13:41.

Antrojoje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – „Vilmistos“ krepšininkai buvo pranašesni visose pozicijose ir tai leido lengvai kontroliuoti rungtynių eigą. Vienintelis išsigelbėjimas „Nemuno“ ekipai buvo tolimi metimai, kurių jie pataikė septynis, t.y. tiek pat kiek ir dvitaškių, tiesa, dvitaškių komanda išmetė daugiau nei dvigubai daugiau negu tritaškių (7/41 dvitaškiai ir 7/20 tritaškiai). O „Vilmistos“ komandoje trigubą dublį surinkęs Rimvydas Calkevičius pelnė 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių ir išprovokavo 10 priešininkų pražangų. Nors „Vilmistos“ ekipoje Paulius Juchnevičius nė karto net nemetė į krepšį, komanda šventė pergalę rezultatu 37:78 (8:18, 5:23, 13:23, 11:14).

„Nemunas“ neturėjo jokių šansų prieš „Vilmista“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:29 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vilmistos“ krepšininkus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ ekipos tolimi metimai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ krepšininkus (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:03 val.)„Plastenai“ nepavyko pasipriešinti „Vilmistai“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 20:52 val.)Įmonių lygoje: „Ryterna“ nušlavė „Nemunas“ krepšininkus (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 19:41 val.)Solidi gynyba atnešė „TransUnion“ ekipai pergalę prieš „Vilmistą“ (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 21:40 val.)„Kelių priežiūra“ vos neprisižaidė prieš tik penkiese susirinkusius „Vilmistos“ atstovus (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:43 val.)