Freda vs Kaunas Metal (88:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 rugsėjo 28 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Šeši A. Dabožinsko tritaškiai per vieną kėlinį vainikavo „Freda“ ekipos pergalę prieš „Kaunas Metal“

2020 rugsėjo 28 d., Pirmadienis, 22:16 val., peržiūros: 836

Pirmadienį, rugsėjo 28 dieną, Kauno Jachtklubo sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos Mažosios taurės Ketvirtfinalio rungtynės tarp Freda ir Kaunas Metal“ ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Freda“ ekipa, kurią į priekį iš pradžių vedė M.Gailiūnas, vėliau po tritaškį pridėjo V.Gailiūnas, V.Janušonis ir A.Dabožinskas, o tai leido šeimininkams po pirmo kėlinio jau turėti dviženklę persvarą 27:14.

Antrajame kėlinuke Kaunas Metal“ gražią ataką V.Mačys užbaigė dėjimu. Nors ir toliau sėkmingai po krepšiu žaidė V.Mačys, tačiau sėkmingai puolime ir toliau žaidusi Freda“ neleido arčiau varžovams priartėti. Po dviejų kėlinių – 46:35.

Trečiasis kėlinys buvo tikras tritaškių konkursas – A.Dabožinskas šeimininkams sumetė šešis tolimus metimus ir tai padėjo Freda“ ekipai dar labiau nutolti – 75:52.

Ketvirtame kėlinuke M.Gailiūnas iškišo porą įspūdingų perdavimų, kuriuos rezultatyviomis atakomis užbaigė jo komandos draugai, o „Freda“ išlaikė pergalingą pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 88:69 (27:14, 19:21, 29:17, 13:17).

9 taškai

„Cramo“ išvargo pergalę prieš „Kaunas metal“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)Ketvirtame ketvertyje „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Remzą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:29 val.)Visas rungtynes išlaikę pranašumą „Lemora & Minaltra & Deirama“ įsirašė pergalę prieš „Freda“ (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Freda“ sutriuškino „Kaunas Metal“ komandą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Festo“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Fredą“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Freda“ įrodė savo pranašumą prieš „Tiki & ITAB“ krepšininkus (2020 vasario 07 d., penktadienis, 22:51 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)Atkaklioje kovoje „Freda“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:22 val.)