Coca-Cola vs Remza (76:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 20:56 val., peržiūros: 868

Sekmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Įmonių lygos C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Coca–Cola“ su svečiais – „Remza“​​. Atkakliose rungtynėse pergalę pavyko pasiekti taikliau atakavusiems šeimininkams.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo apylyge kova. Komandos žaidė taškas į tašką. Sužaidus pusę ketvirčio rezultatas buvo lygus 8:8. Per likusį kėlinuko laiką komandos ir toliau žaidė lygiai. Nei vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamos persvaros. Po pirmųjų 10 minučių – ​17:17.

Antrasis ketvirtis geriau klostėsi aikštelės šeimininkams. 3 tritaškiai ketvirčio viduryje leido „​Coca-Cola“​ komandai kiek pabėgti į priekį. Tačiau „​Remza“ nesnaudė ir greit pavijo priešininkus bei persvėrė rezultatą 31:30. Vis dėl to per likusį ketvirčio laiką „​Coca-Cola“​ sužaidė atkarpą 8:0, kurios metu 6 taškus pelnė L.Pilipavičius. Rezultatas prieš pertrauką – ​38:31.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo dvejomis iš eilės sėkmingomis svečių atakomis, kurios padėjo sumažinti atsilikimą iki vos 2 taškų (38:36). Tuo nepatenkinti šeimininkai turėjo į tai ir savų atsakymų, kuriais neleido važovams visiškai priartėti. Sužaidus kiek daugiau nei 7 minutes „Coca-Cola“​ susikrovė ir dviženklę persvarą. Prieš paskutinį kėlinį – ​59:48.

Paskutinysis rungtynių kėlinys pasižymėjo tolimų metimų gausa. Svečiai stengėsi artėti prie varžovų ir net surengė sėkmingą 8:0 atkarpą. Tačiau „Coca-Cola“​ nepalūžo ir išlaikė savo pranašumą iki pat rungtynių pabaigos – ​76:69.

V. Stočkaus („Coca-Cola“) komentaras po pergalės:
„​Laimėti padėjo susikaupimas šiandien, nors ir susirinko mūsų nedaug, buvo didelis noras. Pirmas varžybas šitai komandai pralošėm gana daug, tai norėjom atsirevanšuoti. Zoninė gynyba ir didelis noras – ​tai buvo pagrindiniai dalykai.“​

Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)Permainingose rungtynėse „Coca-Cola“ palaužė „Fredą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:36 val.)Ketvirtame ketvertyje „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Remzą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:29 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai nukovė „Ulmą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Coca-Cola“ palaužė „Cramo“ (64:59) (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Džinsų sklepas“ palaužė „Coca-Cola“ ekipos pasipriešinimą ir žengia toliau (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)Trečiajame kėlinyje reikalus išsprendę „Coca ‒ Cola“ susitvarkė su „Festo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Coca-Cola“ lengvai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 18:47 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kaunas Metal“ lengvai įveikė „Remzą“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:38 val.)