Vilmista vs TransUnion (41:70)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 26 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Solidi gynyba atnešė „TransUnion“ ekipai pergalę prieš „Vilmistą“

2019 lapkričio 26 d., Antradienis, 21:40 val., peržiūros: 864

Antradienį, lapkričio 26 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Vilmista“ (1-2) ir „TransUnion“ ekipų (2-3).

Rungtynių pradžioje K. Česnulevičiaus metimai leido „TransUnion“ spurtuoti 0:8. Nors po T. Raulušavičiaus metimų „Vilmista“ priartėjo iki trijų taškų, tačiau sėkmingiau antrą kėlinio pusę sužaidę svečiai po pirmo kėlinio buvo priekyje 12:20.

Antrajame kėlinyje po E. Barkausko tolimo šūvio „TransUnion“ dar labiau nutolo – 13:28. Ir toliau puikiai gynyboje darbavęsi svečiai neleido „Vilmistos“ krepšininkams artėti. Po dviejų kėlinių – 21:37.

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo kur kas labiau susikaupę ir sužaidus kėlinyje kiek daugiau nei tris minutes priartėjo iki 30:39. Bet tada iniciatyvos ėmėsi „TransUnion“ krepšininkas V.Jurkevičius, kurio keli tikslūs tolimi metimai vėl leido svečiams būti priekyje solidesne persvara. Po trijų kėlinių – 34:57.

Ketvrtame kėlinyje abi ekipos žaidė itin nerezultatyviai, svečių krepšininkas R.Kalninis sumetė septynis taškus iš eilės, o „TransUnion“ iškovojo solidžią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 41:70 (12:20, 9:17, 13:20, 7:13).

Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „TransUnion“ pergalė prieš „Vilmista“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:42 val.)„TransUnion“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Nemuną“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:58 val.)„TransUnion“ šventė sunkią pergalę prieš „Telia“ (64:59) (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:08 val.)Sunkiai taškus rinkę „TransUnion“ krepšininkai pripažino „Plastenos“ pranašumą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Plastenai“ nepavyko pasipriešinti „Vilmistai“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 20:52 val.)Po atkaklios kovos „Transunion“ palaužė „Omegą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 08:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ ekipos tolimi metimai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ krepšininkus (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:03 val.)„Nemunas“ neturėjo jokių šansų prieš „Vilmista“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:29 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)„TransUnion“ ekipa paliko „Nemuną“ be pergalių (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)