Rimo & Patikima linija vs Artstone (62:96)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Rimo & Patikima linija“ nesukėlė didesnių problemų „Artstone“ ekipai

2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 18:23 val., peržiūros: 858

Sekmadienį, lapkričio 17 d., Įmonių lygos B pogrupyje susitiko „Rimo & Patikima linija“ (2-2) ir „Artstone“ (2-1).

Rungtynių pradžioje „Artstone“ iškart šovė į priekį ir po keturių minučių žaidimo pirmavo 0:11. Bet į tai „Rimo & Patikima linija“ atsakė trimis tolimais metimais, iš kurių du pataikė M.Stasaitis, ir šeimininkai priartėjo iki 13:17.

Antrajame kėlinuke J.Jokšas smeigė du tolimus metimus paeiliui, po kurių svečiai vėl įgijo dviženklę persvarą 22:35. Antroje kėlinio pusėje „Artstone“ surengė dar vieną spurtą, po kurio pirmavo 24:46.

Trečiajame kėlinuke šeimininkai pradėjo daug dažniau klysti, o „Artstone“ tuo naudojosi ir greitų atakų pagalba dar labiau nutolo 29:64. Svečių krepšininkas L.Baranskas kėlinio pabaigoje papuošė rungtynes dėjimu, o „Artstone“ po trijų kėlinių buvo priekyje 38:74.

Ketvirtame kėlinyje „Rimo & Patikima linija“ ekipą į priekį traukė šiandien pakiliai žaidęs L.Ratautas, tačiau jo vieno pastangų rimčiau pasipriešinti varžovams neužteko. Galutinis susitikimo rezultatas 62:96 (13:17, 11:29, 14:28, 24:22).

„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Promatik“ pranašumą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:20 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:31 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ nukovė „Alainą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:14 val.)Įmonių lygoje: „Rimo & Patikima linija“ nepasipriešino „Adma“ krepšininkams. (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 20:42 val.)Rimo & Patikima linija pelnytai palaužė Alainos krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)Puikus pirmasis kėlinys leido „Artstone“ įveikti „Džinsų sklepą“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:01 val.)Artstone susitvarkė su Rimo & Patikima linija per vieną kėlinį (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 18:31 val.)