Alaina vs Rimo & Patikima linija (54:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Rimo & Patikima linija pelnytai palaužė Alainos krepšininkus

2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 23:22 val., peržiūros: 738

Pirmadienio vakarą, KKL Įmonių Lygos rungtynėse, susitiko šeimininkai Alaina bei jų varžovai Rimo & Patikima linija. Pirmų dešimties minučių metu kur kas užtikrinčiau aikštelėje atrodė svečių komanda, privertusi savo varžovus išsimesti didelį kiekį sudėtingų metimų, kurie dažniausia skriejo pro šalį. Netaiklūs Alainos metimai leido Rimo & Patikima linija komandai pradėti greitas atakas, kurių dėka svečiai jau pirmame kėlinyje susikrovė solidų pranašumą.
Antrąjame ketvirtyje rungtynių scenarijus nesikeitė. Svečiai ir toliau puikiai provokavo neprotingus šeimininkų metimus, kurių dėka skirtumas tarp komandų ir toliau augo svečių naudai. Tiesa, svarbu paminėti, jog likus kelioms minutėms iki pirmosios rungtynių pusės pabaigos, šeimininkai sugebėjo pristabdyti savo varžovus ir sušvelninti deficitą iki vienženklio skaičiaus.
Trečiąjame kėlinyje įvyko šių rungtynių lūžis. Svečiai, supratę galimą grėsmę, jog Alainos vyrukams gali pavykti dar labiau sugrįžti į rungtynes, įjungė aukštesnę pavarą bei agresyviau žaidę puolime susikrovė dviženklį pranašumą, kuris jiems padėjo atlaikyti paskutinį varžovų šturmą ketvirtojo kėlinio metu, bei pasiekti pelnytą pergalę.

Įmonių lygoje: „Rimo & Patikima linija“ nepasipriešino „Adma“ krepšininkams. (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 20:42 val.)„Adma“ pasiekė pergalę įspūdingai sutriuškinę „Alainos“ krepšininkus (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:31 val.)Įmonių lygoje Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ nukovė „Alainą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:14 val.)Artstone susitvarkė su Rimo & Patikima linija per vieną kėlinį (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Promatik“ pranašumą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:20 val.)Įmonių lygoje:„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Rimo & Patikima linija“ nesukėlė didesnių problemų „Artstone“ ekipai (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)