TransUnion vs Vilmista (83:59)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 17 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „TransUnion“ pergalė prieš „Vilmista“

2020 vasario 17 d., Pirmadienis, 21:42 val., peržiūros: 1042

Pirmadienį Kauno centro sporto centre įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „TransUnion“ ir „Vilmista“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, kur „TransUnion“ sukrapštė tik du taškus per aštuonias minutes. Per likusį laiką „Vilmista“ atsipalaidavo gynyboje bei leido šeimininkams sušvelninti skirtumą iki 6 taškų ( 8:14). Antrame kėlinyje svečiai toliau šaudė tritaškius metimus ir pranšumas išaugo iki dviženklio. Vis dėlto, E.Vaupšas atsidarė iš tolimos distancijos, dar keletą greitų atakų pridėjo komandos draugai ir „Vilmista“ turėjo minus vieną tašką. Tik paskutinėmis sekundėmis svečiai susigrąžino minimalų pranašumą, rezultatu – 28:29

Po ilgosios pertraukos „TransUnion“ toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena minute didino pranašumą. Vis dėlto, po M.Vilimo antros techninės pražangos „Vilmista“ grįžo į taškų kelią ir komandas skyrė 6 taškai ( 55:49). Lemiamame kėlinyje svečiai daugiau dėmesio skyrė pašalimiams dalykams, o tuo pasinaudoję „TransUnion“ pasiekė rekordinį pranašumą ( 64:51). Po minutės pertraukėlės vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir „TransUnion“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 83:59 (8:14, 20:15, 27:20, 28:10)

Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „Omegos“ pergalė prieš „TransUnion“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:43 val.)Solidi gynyba atnešė „TransUnion“ ekipai pergalę prieš „Vilmistą“ (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 21:40 val.)„TransUnion“ šventė sunkią pergalę prieš „Telia“ (64:59) (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:08 val.)Po atkaklios kovos „Transunion“ palaužė „Omegą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 08:42 val.)„TransUnion“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Nemuną“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Plastenai“ nepavyko pasipriešinti „Vilmistai“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 20:52 val.)Sunkiai taškus rinkę „TransUnion“ krepšininkai pripažino „Plastenos“ pranašumą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Nemunas“ neturėjo jokių šansų prieš „Vilmista“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ ekipos tolimi metimai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ krepšininkus (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:03 val.)„TransUnion“ penketukas įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 22:21 val.)