Coca-Cola vs Festo (87:63)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Trečiajame kėlinyje reikalus išsprendę „Coca ‒ Cola“ susitvarkė su „Festo“

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 20:42 val., peržiūros: 776

Pirmąją pavasario dieną, 19:15 valandą, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Coca – Cola“ ir svečiai „Festo”. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:63 (15:16, 23:12, 14:14, 35:21).

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau vos po minutės „Festo“ komandos žaidimas suaktyvėjo ir komandos susirėmė rimtai kovai. Beveik visą kėlinį žaidimas vyko taškas į tašką ir vieno taško pranašumą po pirmojo kėlinio turėjo „Festo“ (15:16). Antrąjį kėlinį vėl geriau pradėjo „Coca – Cola“ krepšininkai. Per pirmas 3 kėlinio minutes šeimininkai spurtavo rezultatu 15:4 ir įgijo dviženklį pranašumą. Iki kėlinuko galo „Coca – Cola“ komanda išsaugojo sukauptą pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmauja rezultatu 38:28.

Trečiojo kėlinio pirma pusė buvo gerokai sėkmingesnė „Festo“ komandai. Pastarieji po truputį mažino atsilikimą ir likus mažiau nei pusei kėlinio svečiai atsilikinėjo tik 3 taškais. Deja „Coca – Cola“ pajutusi varžovų alsavimą į nugarą susikaupė ir per likusias 3 minutes susigrąžino 10 –ies taškų pranašumą (52:42). Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai pratęsė trečio kėlinio pabaigoje pradėtą spurtą ir negailestingai susikrovė 20 – ies taškų pranašumą. Iki rungtynių pabaigos „Festo“ komanda nebesugebėjo pasipriešinti ir „Coca – Cola“ šventė pergalę rezultatu 87:63.

“Coca – Cola“ komandos treneris Vytautas Stočkus: „Turėjome ilgesnį suolelį, tad manau tai buvo vienas iš pagrindinių faktorių. Daug rotavome, pataupėme jėgų ir trečiajame kėlinyje įjungę aukštesnę pavarą pasiekėme 20 taškų pranašumą ir pergalę.“

Ketvirtajame kėlinyje siautėjęs R.Valiulis išplėšė „Cramo“ pergalę prieš „Festo“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:46 val.)Permainingose rungtynėse „Coca-Cola“ palaužė „Fredą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:36 val.)Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:56 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo „Coca ‒ Cola“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:43 val.)Po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:55 val.)Permainingose rungtynėse, pergalę džiaugėsi„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikdami „Festo“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:31 val.)P.Šilkaitis išplėšė pergalę „Cramo“ prieš „Coca ‒ cola“ ekipą (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:14 val.)„Coca-Cola“ lengvai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 18:47 val.)„Tiki & ITAB“ turėjo pripažinti „Coca ‒ Cola“ pranašumą (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Coca-Cola“ palaužė „Cramo“ (64:59) (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:26 val.)