Remza vs Glasma Service (98:96)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Remza“ pergalę pasiekė po dviejų pratęsimų

2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 21:55 val., peržiūros: 856

Lapkričio 27 dieną, 19:30 val., Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza“ (šeimininkai) ir „Glasma Service“ (svečiai). Rungtynės buvo labai klampios, ilgos, žaidėjai prisrinko gausybę pražangų, o nugalėtojas paaiškėjo tik po dviejų pratęsimų. T. Vaitkūno dvitaškis metimas su sirena išplėšė pergalę šeimininkams. Susitikimas baigėsi rezultatu 98:96 (22:16, 14:21, 23:17, 15:20, 12:12, 12:10).

Rungtynes abi komandos pradėjo nerezultatyviai, nors „Remza“ išnaudojo savo ūgio pranašumą, tačiau prastas taiklumas ir klaidos jiems neleido nutolti. Galiausiai „Glasma Service“ persvėrė rezultatą savo naudai, o tai padėjo padaryti zoninė gynyba, prieš kurią šeimininkų puolimas buvo bejėgis. Abi komandos iki ilgosios pertraukos rinkosi pražangas, žaidimas tęsėsi labai ilgai, bet rezultatyvumu ir toliau ekipos nepasižymėjo. Po dviejų kėlinukų priekyje buvo „Glasma Service“ 36:37.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas vyko labai panašiu scenarijumi, nei viena komanda nesugebėjo pasiekti nors kiek ženklesnio pranašumo ir atkakli kova tęsėsi iki pat pagrindinio laiko pabaigos. Po keturių kėlinukų niekas nebuvo aišku, o rezultatas vis dar buvo lygus 74:74.

Pratęsimo metu vėl pirmaujanti pusė keitėsi kone kas ataką, nors fantastiškas rungtynes renkant taškus sužaidė „Glasma Service“ lyderis R.Petraška, bet vien jo pastangų neužteko ir pirmasi pratęsimas baigėsi vis dar esant lygybei 86:86.

Antrame pratęsime viskas kartojosi, abi komandos turėjo vienodus šansu iškovoti pergalę, o paskutinėmis akimirkomis atrodė, kad geresnėje situacija buvo „Glasma Service“, jų rankose buvo kamuolys ir 1 taško pranašumas. Vis tik apmaudi svečių klaida leido „Remzai“ surengti greitą ataką, o jos smaigalyje atsidūręs T.Vaitkūnas dvitaškiu su sirena išplėšė pergalę savo ekipai. Susitikimas baigėsi rezultatu 98:96.

„Remza“ pasiekė pergalę tik po pratęsimo (2020 rugsėjo 16 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Remza“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)Net 70 kamuolių atkovojusi „Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:27 val.)„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Festo“ iškovojo pergalę prieš „Glasma Service“ (56:54) (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Kaunas Metal“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Glasma Service“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)