Remza vs Coca-Cola (91:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 rugsėjo 16 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Remza“ pasiekė pergalę tik po pratęsimo

2020 rugsėjo 16 d., Trečiadienis, 22:13 val., peržiūros: 911

Rugsėjo 16 dieną, 20:15 val., Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Remza" (šeimininkai) ir "Coca-Cola" (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų aštuntfinalio rungtynių. Nors rungtynes labai galingai pradėjo "Remza", tačiau sugebėjo iššvaistyti net 17 taškų pranašumą, o nugalėtojui išsiaiškinti prireikė net pratęsimo. Per papildomą laiką "Remza" atrodė daug užtikrinčiau, greitai pasiekė tvirtą pranašumą ir galingai finišavo. Susitikimas baigėsi rezultatu 91:83 (30:15, 7:20, 19:24, 23:20, 12:4).

Rungtynes "Remza" pradėjo tarsi iš natų, puikiai pataikė iš visų pozicijų ir vienu metu pirmavo net 17 taškų persvara. Vis tik antrojo ketvirčio metu "Coca-Cola" atsigavo, gerokai pagerino savo gynybą ir ėmė kantriai artėti. Galiausiai intriga sugrįžo, skirtumas beveik išnyko, o ilgoji pertrauka prasidėjo "Remzai" pirmaujant jau tik 2 taškeliais, rezultatu 37:35.

Antroje rungtynių dalyje "Coca-Cola" ne tik išlygino rezultatą, bet vienu metu patys susikrovė maždaug 6-7 taškų persvarą. Šeimininkai vos išsigelbėjo ir tik paskutinėmis atakomis sugebėjo išlyginti rezultatą, bei išplėšti pratęsimą. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi esant lygybei 79:79.

Papildomo laiko metu labiau pasitikintys savimi buvo "Remzos" žaidėjai, kurie greitai nutolo, išnaudojo ūgio persvarą ir galiausiai palaužė be keitimų rungtyniavusius varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu 91:83.

Žilvinas Zakrasas ("Remza"):

"gerai pradėjome rungtynes, todėl anksti atsipalaidavome. Vis tik labai norėjome laimėti, todėl pratęsimo metu sustatėme gerą gynybą, o ir aukštaūgiai sužaidė gerai".

9 rezult. perd.

„Remza“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Remza“ pergalę pasiekė po dviejų pratęsimų (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:55 val.)Net 70 kamuolių atkovojusi „Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:27 val.)„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Remza“ laimėjo trilerį prieš „Fredos“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Coca-Cola“ lengvai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 18:47 val.)Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:56 val.)