Glasma Service vs Kaunas Metal (67:76)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 rugsėjo 10 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“

2020 rugsėjo 10 d., Ketvirtadienis, 20:38 val., peržiūros: 957

Ketvirtadienį, rugsėjo 10 dieną, Kauno Švaros sporto salėje įvyko Įmonių lygos antrosios šešioliktfinalio rungtynės tarp "Glasma Service" bei "Kaunas Metal" krepšininkų. Pirmosiose rungtynėse 62:74 pergalę šventė "Kaunas Metal".

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Kaunas Metal" ekipa, kuri po V. Mačio ir N. Sivolovo metimų įpusėjus pirmajam kėliniui iškart nutolo 9:16. Vėliau svečiai dar pataikė kelis tolimus metimus, kurie leido dar labiau atsiplėšti. Pasibaigus pirmam kėliniui – 18:27.

Antrojo kėlinio pradžioje po sėkmingos D. Grušausko atkarpos puolime rezultatas rungtynėse tapo lygus 31:31. Bet tada "Kaunas Metal" laimėjo atkarpą 0:8, kėlinio paskutinėmis sekundėmis dėjimu rungtynes papuošė V.Mačys, o po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 40:47.

Trečiajame kėlinyje "Glasma Service" pirmuosius taškus kėlinyje pelnė jau sužaidus beveik septynias minutes, o tuo pasinaudoję "Kaunas Metal" nutolo 48:65.

Ketvirtame kėlinyje po dar vienos sėkmingos D. Grušausko atkarpos "Glasma Service" priartėjo iki 63:70. Visgi, arčiau šeimininkams priartėti nepavyko, o rungtynes vainikavo įspūdingas E. Bliuvo dėjimas. Galutinis susitikimo rezultatas 67:76 (18:27, 22:20, 8:18, 19:11).

Nerijus Sivolovas

„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Kaunas Metal“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Glasma Service“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)Kaunas Metal atlaikė Glasma Service pasipriešinimą (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Festo“ iškovojo pergalę prieš „Glasma Service“ (56:54) (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Kaunas Metal“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:31 val.)Po atkaklios kovos triumfavo „Glasma Service“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69) (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:58 val.)