Kelių priežiūra vs Telia (82:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 28 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Kelių priežiūra“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo

2019 spalio 28 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 845

Pirmadienį, Spalio 28 dieną, Lietuvos sporto universiteto salėje įvyko „Įmonių” lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Kelių priežiūra“ bei svečių „Telia“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, kurie per keletą minučių atitrūko nuo varžovų ( 14:8). „Talia“ ekipai pavyko sustabdyti greitas varžovų atakas ir skirtumas sumažėjo iki penkių taškų,bet po minutės vėl šaimininkai įsiveržė į priekį ir jau galėjo džiaugtis dviženklių pranašumu – 29:16.

Antrame ketvirtyje šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą, o „Telia“ ekipai niekaip nepavyko atrasti savojo tik sužaidus septynias minutes svečiai atsitiesė ir sumažino savo atsilikimą iki 7 taškų – 40:33.

Trečiąjį ketvertį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet svečių ekipa pelnė 8 taškus be atsako ir taip sušvelnino savo atsilikimą iki penkių taškų. Tuomet geresnę atkarpą apturėjo „Kelių priežiūea“ ir vėl kiek pabėgo nuo savo varžovų, tačiau „Telia“ prieš ketverčio pabaigą pavyko sumažinti savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketverčių buvo – 59:54.

Lemiamą ketvertį kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie vėl šiek tiek nutrūko nuo savo varžovų. Tuomet „Telia“ kantriais žingsniais pradėjo artėti prie savo varžovų ir likus žaisti kiek daugiau nei penkias minutes, komandas skyrė 6 taškai. Tačiau tuomet „Kelių priežiūra“ susigriebė ir pradėjo spausti savo varžovus, kas ir atnešė jiems pergalę. Jie laimėjo atkarpą 8:0 ir tokiu būdu įrodė savo pranašumą šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas – 82:72.

„Kelių priežiūra“ lengvai nugalėjo „Omega“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Telia“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„Kelių priežiūra“ vos neprisižaidė prieš tik penkiese susirinkusius „Vilmistos“ atstovus (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Kelių priežiūra“ nepasigailėjo „Telia“ ekipos (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Kelių priežiūra“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdami „Nemuną“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 19:30 val.)Įmonių lygoje: „Kelių priežiūra“ įveikė „TransUnion“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Kelių priežiūra“ po atkaklios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 21:34 val.)„TransUnion“ šventė sunkią pergalę prieš „Telia“ (64:59) (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kelių priežiūra“ neprilygo „Plastena“ (64:87) (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Ryterna“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)